poster

House of the Damned

 • anglický

  Spectre

 • anglický

  Escape to Nowhere

Horor / Thriller

USA, 1996, 83 min

Režie:

Scott P. Levy

Střih:

John Gilbert

Scénografie:

Sinead Clancy
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • ricci.s
  ***

  Nenápadná, no celkom slušná duchárinka. Manželský párik s malou dcérou sa nasťahuje do prekliateho domu, a začne sa tradičné postrašeníčko s poletujúcimi predmetmi, jedným nasratým duchom, kostlivcom ukrytým v múroch..., no a keďže nepomôže ani pán farár a manželku posadne duch, musí všetko riešiť hlava rodiny. Pekná atmosféra, sympatické postavy, slušná hudba. Aj keď je pravda, že kostolné zbory nemusím, do hororov to celkom sekne, navyše v starinkách bola takáto hudba vždy obľúbená, takže beriem. Ale je to riadne klišé a všetko plynie presne podľa očakávania, bez šance na nejaké prekvapenie alebo zvrat. Takže čistý priemer.(26.12.2011)

 • Campbell
  **

  Asi byla chyba očekávat od tohoto filmu více. Nicméně mám ale slabost pro duchařiny z 90 let, tak jsem se těšil, navíc hodnocení se pohybovalo kolem 65%. Rodina se nastěhuje do baráku kde straší, atmosféra nebyla nejhorší ale byla utopená nudou. Jelikož se jedná pouze o TV film takže na krvi bylo ušetřeno a na efektech jak bysmet. Efekt ducha(monstra) byly strašné. Občasné strašení ale potěšilo a duch dělal docelo zlo. ale herci to totálně pokurvily když tam byl ten sidekick či co to bylo tak se člověk jen směje. Ale i tak nemůžu čict že jsem znechucen, je to jen béčkový film z 90 let na který se zapomělo a tak to taky zůstane.(23.7.2017)

 • Terva
  **

  30%(3.4.2013)

 • Shanen29
  ***

  Hodně neznámý film,který jsem našel ve sbírce a jsem tomu i rád,jelikož až tak zlé to není a je to devadesátková duchařina jak vyšitá.(10.9.2018)