Nechápu některé komentáře, kdo znám anime a je sním obeznámen více než Jetix a Animax nemůže nechápat. Je to klasické fajto anime, pro mě určitě lepší než naruto a bleach:)to jsou strašné provařeniny ale i u nich bych to vopálil tak na 3 za snahu. U shamank king je celkem pěkně provedený svět, stále se něco děje. Je to delší doba co jsem anime viděl ale vzpomínky na něj jsou pěkné.(7.3.2012)

• diodoros

Japonské fantasy anime so slabou animáciou, chytľavou hudbou a jednoduchým dejom. V deji ide o šamanov, ktorí sa spoja so svojimi ochrannými duchmi a bojujú proti sebe o titul kráľa... s čím súvisí samozrejme veľké množstvo mega súbojov, s veľkými efektmi, žiadnou gravitáciou, prehnanými schopnosťami a podobne. Ide o obyčajnú komédiu (niektoré vtipy fungujú, niektoré nie...) s niekoľkými temnejšími časťami, väčšinou však ide iba o fillery. Seriál bez nejakej výpovednej hodnoty, so škaredou animáciou, šialenými postavami a vtipmi a bez myšlienky.(17.7.2008)

Zbožňovala jsemten seriál. Zamiovala jsem si grafiku, jména a příběh. Viděla jsem ho třikrát a pamatuji si, že mě neomrzel. Zváštní. Dodnes se mi líbí a ráda na něj vzpomínám. Máloco mě z animáků takhle okouzlilo. Chtěla jsem dokonce pojmenovat psa po hlavním hrdinovi a jeho duchovi (díky Merline, že to nevyšlo, už vidím jak na něj dneska takhle volám "Amidamaru Asakuro!" )(16.8.2013)

Na Jetixu jsem vyrůstal. Samozřejmně nejdříve tuším FOX-KIDS? až pak to byl Jetix, teď to je zase Disney Chanel, na který už nekoukám. Myslím si, že tenhle seriál mě bavil na Jetixu ze všech nejvíc. vždy jsem se těšil na další a další díl a nechtěl jsem ani jeden zameškat. Pamatuji si na parádní boje a příběh. Zkrátka to byla slušná podívaná.(2.3.2013)

Seriál mého mládí, doslova jsem ho hltal. Všechny postavy mi nějakým způsobem přirostli k srdci, od klidného Joe'a až po rádoby vtipného Choca. Dokonce i teď po téměř 10. letech když si tento seriál z nudy pustím k obědu, či večeři mi nepřipadá nějak trapný, nebo pro děti. Ba naopak mě baví stejně jako před lety. Bohužel jednu hvězdu srazím, jelikož to mohlo být ještě více vyladěné k dokonalosti, proto dávám 4/5(16.2.2014)