• Andy.222
  ****

  Varování pro normálního průměrného diváka č.1 - Je to ANIME. Že nevadí? Dobře budu pokračovat. Varování č.2 - je spíše pro mladší diváky. Souboje se odehrávají většinou bez krve a úmrtí. Taky nevadí? Dobře. Varování č.3 . obsahuje to náboženství, nějaké náznaky posmrtného života a další podobné věci. Pokud jsi i tohle ochotný akceptovat, tak věřím, že by se ti to mohlo líbit, je to docela dobré, vtipné a efekty některých schopností poměrně nápadité.(21.8.2011)

 • groz122
  *****

  Král šamanů coby Pokemoni trochu jinak si mě dostal především příběhem který se netáhne v řádu stovek dílů jako Ulice, ale můžete ho shlédnout během pár dnů. De vidět že starší japonské anime seriály vrací ránu. Jediné co bych vytknul jsou zbytečné zápletky v dílech takže bych z 64 dílů to zkrátil na polovic. S tím dokonalím příběhem a suchým humorem v seriálu ...--- 90% ---(6.8.2013)

 • heisy
  ****

  Tohle dávali na Jetixu ve 21:00, po skončení dílu jsem musel jít spát, bylo mi tehdy asi osm. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale pak mě to začalo bavit. Hrdinové mají kůl jména a říkají kůl věci ("Znič nebo budeš zničen" je nezapomenutelné.) Prostě pro osmiletého kluka to byla fakt dobrá zábava a znovu se na to koukat nebudu, to bych tomu asi musel dát míň hvězdiček, než domu dám teď.(28.5.2013)

 • tuwanakha
  ****

  Tak jsem přečetl všechny zdejší rozporuplné komentáře (od braku k 5*) a pokusím se také ohodnotit svůj dojem ze seriálu. Na Jetixu dávají kde co a dobrých 80% slátanin není pro člověka staršího 10 let ke koukání. Ovšem ten zbytek se (nejen) podle mého vymyká běžnému průměru (Witch, Naruto, Gallaxy Footbal, Spiderman, X-Men, Tutenstein). Pro japonskou mangu mám slabost a série Shaman King rozhodně patří spolu s Narutem k tomu nejpopulárnějšímu. Samozřejmě zfilmování klipovitosti komixů (jakkoliv výborných) se neobejde bez změn. Vezměme si jen takového Asterixe, jsou tady díly výborné i ty, které se moc nepovedly. Také série Král šamanů nedokáže udržet geniálnost předlohy po celých (tuším) 64 dílů, předloze by určitě lépe posloužil dvouhodinový film, přesto dávám slabší 4*. Výborná znělka, dabing ze zásady nehodnotím - rozhodně není odrazem kvality či nekvality původního filmu, kresba velmi kvalitní, děj má spád, nechybí zde humor, jsou zde zajímavé myšlenky a nápady. **Zápory** - nutně vyplývající z faktu, že je série zaměřená na současného dětského diváka, členění na zbytečně mnoho částí, děj se mnohdy opakuje a poměrně pomalu se posouvá kupředu, je zde spousta dějových odpoček, které rozleptávají děj atd...(11.11.2009)

 • Bowser
  *****

  Na Jetixu jsem vyrůstal. Samozřejmně nejdříve tuším FOX-KIDS? až pak to byl Jetix, teď to je zase Disney Chanel, na který už nekoukám. Myslím si, že tenhle seriál mě bavil na Jetixu ze všech nejvíc. vždy jsem se těšil na další a další díl a nechtěl jsem ani jeden zameškat. Pamatuji si na parádní boje a příběh. Zkrátka to byla slušná podívaná.(2.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace