poster

Sladký život - Film (TV film)

 • USA

  The Suite Life Movie

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2011, 90 min

Režie:

Sean McNamara

Scénář:

Robert Horn

Kamera:

Attila Szalay

Producenti:

Tracey Jeffrey

Střih:

John Gilbert

Kostýmy:

Kate Main
(další profese)
 • Lovely.Bones
  **

  Není to tak dobrý, jako seriál! Jako menší jsem měl moc rád originální seriál Sladký život Zacka a Codyho. Ten potom v době, kdy jsem už pomalu přestával sledovat Disney Channel, změnily na Sladký život na palubě. Ten mi přišel už jako docela velký odvar. A tohle je už opravdu vaření z vody. Zápletka je jednoduše debilní. Na tomhle filmu není opravdu nic zajímavého. Dvě * jsou za, pro mě, už známé tváře, které jsou docela sympatické. Jednou, možná i dvakrát, se zasmějete, ale jinak vám to opravdu nedoporučuji. Ani ,,fanouškům" ;-)(26.4.2015)

 • LilHerak
  *

  Většina věcí mi nedávali vůbec smysl, třeba když byly "propojeni", to jako třeba, když jeden masturbuje tak druhý cítí to stejné? Zapomínali i na ty "schopnosti" během nějaké akce, jakoby je nikdy neměli. Film mě nějak vzlašť teda nezaujal, navíc, některé scény byly dost přehnané (viz Debby na konci s tím provazem) nebo nesmyslné, když ten "zlej" borec je chtěl zničit a ještě jim to říká a oni tam jen stáli a koukali na ruce.(24.11.2013)

 • Sokka_
  **

  Špatnej obsah..:D(11.8.2012)

 • ivishka
  **

  No abych pravdu řekla od Disney channel čekám vždy jen to nejhorší (bez urážky ale moje mozkové buňky jsou asi trochu někde jinde než buňky diváků tohoto kanálu). Ovšem našla jsem čirou náhodou tenhle snímek na youtube s titulky od nějáké slečny a tak jsem si řekla,že to risknu a podívám se. Nápad nebyl vůbec špatný ovšem charakteristické rysy disneyovky (jako filmu z disney channel) to rozhodně mělo a tím to dost odpuzovalo. Díky bohu to nebyl ten druh zábavy, který mi sžírá mozkové buňky a místy jsem se i zasmála...(9.9.2012)

 • unclejack
  **

  Slabučká zápletka, rutinérsky odvedená technická práca a všetka vynaliezavosť scenáristov pramení z faktu, že Zack a Cody sú dvojčatá. Hej, to by ešte bolo znesiteľné, ale roztiahnuť to na dva seriály a urobiť z toto tento celovečerný skvost, to by už chcelo aj nejaký hmatateľný nápad na zápletku. Kde sa vzal tu sa vzal, šialený vedec, ktorému výnimočne záleží na pokusoch s dvojčatami. V prípade, že divák pozná seriál je veľmi jednoduché domyslieť si zvyšok dejovej línie. Spoločne s totálne priemerným technickým prevedením snímku a scenárom, ktorý ešte stále stavia na dvojčacom podpichovaní ide o vyslovene premrhaný večer.(26.11.2013)

 • - Film i původní seriál byly původně natočeny pro kanál Disney Channel. (metal.storm)