• P1tr

Nechápu, jak se toto dílo mohlo dočkat kladné odezvi. Vždyť každá epizoda se skládá ze stejných scének, pouze v mírně upravené podobě. "Vtipy" se opakují neustále dokola a narážky na homosexualitu jsou tu na můj vkus až příliš často. Jen pár charakterů je fajn a to ještě jen v některých scénkách. Zkrátka křečovitá, neoriginální záležitost, která pobaví jen vyjímečně.(16.8.2010)

30ti minutovky, které se dají shlédnout i po pár minutových skečích klidně i na youtube, když máte náladu :) Malá Velká Británie není rozhodně pro všechny :) Myslím si, že urazí plno lidí, ať už se jedná o gaye, blonďaté slečny, angličany, transexuály a ostatní :) V tomto "seriálu" je tolik postav, ať hlavní či takové, které uvidíme bohužel pouze jednou. Je to drsné, suché, urážlivé, nechutné, rozhodně skvěle uskupené (podle computeru ne) :D :D A rasistické :) :) Miluju tenhle seriál a ráda se na něj podívám kdykoliv znovu :) Pokaždé, když zjistím, že se někdo pokouší ať už parodovat či předělat či nějakým způsobem připomenout Malou Velkou Británii, těším se na to, jelikož si vždy vzpomenu na originál a nemůžu se od toho odpoutat :)(7.4.2015)

Zvláštním, ale pro někoho typickým humorem se mohou, pyšnit právě britové. Každých z jejich široké škály sitcomů je o něčem jiném, přesto je humor stejný. Malá Velká Británie je typickým úkazem bravůrnosti dvou tvůrců, kteří se dokáží proměnit třeba v babku a žerete jim to, i s těmi jejich navijáky. Třiadvacetidílný seroš s parádními postavami, se kterými se rádi budete shledávat při každém novém dílu a k tomu perfektní humor! Radost tuhle ujeťárničku sledovat! Jen škoda sestupné tendence, především ve třetí sérii.(6.10.2010)

Jistě, lidem se tenhle seriál líbí díky hardcore humoru, který zase jednou pobořil tehdejší tabu a většina fórů je tabu i dneska. Už jen sám fakt, že tolik populární gay scénky jsou defakto meta-humor, musí pro inteligentní lidi pozvednout úroveň pobavení (autoři si skrz ně dělají legraci z klišé, pomluv a předsudků, které o čtyřprocentní menšině většina heterosexuální populace bere jako naprosto vážné informace). V první sérii mi připadala zhruba polovina scének otravná, ale od druhé série vyváženost stoupla. Speciální hvězdičku dávám za výborný český dabing, to je zase jednou nářez. Petr Rychlý je prostě génius.(10.2.2010)

i na ostrovní poměry místy celkem hrubozrná zábava., která vceklu bez problémů zabíhá do trapnosti. hlavně duo postižených, co spolu bydlí je boží (viz plakát). "Kterou bys chtěl?" "tuhle". hodně situací a postav se objevuje pravidělně v různých obměnách... závěrečná sbírka rekordů a kruté postřehy vypravěče jsou nej.(23.7.2011)

• - Show mnohokrát odkazuje na britský seriál Doctor Who (1963), např. postavou jménem Matthew Waterhouse (Matthew Waterhouse hrál v Doctor Who Adrica) a Michael Craze (Michael Craze hrál Bena Jacksona). Tom Baker, který si zahrál doktora Who v letech 1974-1981 v tomto seriálu namluvil vypravěče. (HellFire)

• - Režisér pilotního dílu Graham Linehan se v seriálu objeví ve scéně s premiérem jako reportér Whizzer and Chips. (HellFire)

• - Scénka s Mr. T byla založena na skutečné příhodě Matta Lucase v posilovně. (HellFire)