Celkem dobrej a vtipnej seriál a vůbec sem při sledování nepostřehnul že skoro všechny postavy hrajou jedni a ty samí herci: Matt Lucas a David Walliams. Nejvíc se mi líbí v seriálu ten borec na vozíčku jak vždycky: "Tak co teda chceš?" "Tohle." "Ale tobě se přece tohle nelíbí." "Jo já vím." "Tak co teda chceš?" "Tohle." "Tak dobře." A po chvíly: "Mě se to nelíbí." :-))) Prostě bomba, je tam i víc podobných věcí, ale to se prostě musí vidět. Sleduju to nahraný z HBO, nejvíc se mi líbí dabing Petra Rychlého. Uznávám, že při sledování daších dílů už seriál opakuje celkem dost stejných vtípků, takže časem to už může být vtipné. Viděl jsem: 1.-3. řada + díly v cizině a v USA 1x. Hodnocení 75%.(26.5.2010)

"A nechceš radši koukat na Monty Pythony? Říkala jsi přece, že Malá Velká Británie je furt dokola jedno a to samý." "Jo, já vim." "Tak nechceš něco jinýho?" "Né, nechci, chci koukat na Malou Velkou Británii." "No tak dobře." .............. "Áááá, kdyť je to furt to samý, já už na to koukat nechci!" .... "Pusť mi tam jak jsou v USA."(9.5.2015)

30ti minutovky, které se dají shlédnout i po pár minutových skečích klidně i na youtube, když máte náladu :) Malá Velká Británie není rozhodně pro všechny :) Myslím si, že urazí plno lidí, ať už se jedná o gaye, blonďaté slečny, angličany, transexuály a ostatní :) V tomto "seriálu" je tolik postav, ať hlavní či takové, které uvidíme bohužel pouze jednou. Je to drsné, suché, urážlivé, nechutné, rozhodně skvěle uskupené (podle computeru ne) :D :D A rasistické :) :) Miluju tenhle seriál a ráda se na něj podívám kdykoliv znovu :) Pokaždé, když zjistím, že se někdo pokouší ať už parodovat či předělat či nějakým způsobem připomenout Malou Velkou Británii, těším se na to, jelikož si vždy vzpomenu na originál a nemůžu se od toho odpoutat :)(7.4.2015)

• Frajer42

Naprostá většina seriálu je tak strašně debilní a trapná, že je totálně nekoukatelná. Našlo se zde ovšem i pár vyjímek, které mě VŽDY rozesmály. Vyjímkami mám na mysli učitele a jeho třídu, vozíčkáře a jeho bráchu, pidičlovíčka a pokusy o zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Tyto koukatelné vyjímky však dostávají celkově v seriálu nebezpečně málo prostoru. Moje sledování asi od třetího dílu probíhalo stylem, rychlého přetáčení a zastavení pouze v momentech, když tyhle vyjímky měly vystoupení, tudíž jsem celý seriál sjel velmi rychle. Takže odpad ne, ale více než * z toho asi nedostanu.(9.3.2012)

Opět Británie nezklamala a dokazála, že v komediálních seriálech se jim nikdo nevyrovná. První série byla výborná a uplně mě dostala. Další dvě už jsou malinko slabší a místy už měla dost nechutných gagů, ale i tak jsou 3 série skvělé. Tolik fóru na gaye, tlusťochy, retardy nebo staré lidi se jen tak nenajde. E-e-e-é :D(22.1.2011)

• - Scénka s Mr. T byla založena na skutečné příhodě Matta Lucase v posilovně. (HellFire)

• - Před Vánoci 2004 se DVD s první sezónou seriálu stalo nejprodávanějším DVD v Británii. (HellFire)

• - Režisér pilotního dílu Graham Linehan se v seriálu objeví ve scéně s premiérem jako reportér Whizzer and Chips. (HellFire)