Hazardní hra

• český

Plnou rychlostí

High-Ballin'

• francouzský

Sacrée balade pour les gros bras

• slovenský

Peter Carter

Paul F. Edwards

René Verzier

Paul Hoffert

Další z filmů, které časem ztratily na své působivosti. Kdysi v osmdesátých letech to byla ale absolutní špička z toho, co šlo v televizi. Dramatické honičky a chvíle napětí tehdy měly zcela jiný účinek, než dnes, přesto se ale jedná o mírně nadprůměrnou podívanou, byť je jasné, že jde jen o "béčko".(9.5.2003)

• dobytek

Zase jeden z mnoha filmů o buranech v kovbojskejch kloboukách, ve kterym neustále někdo vypouští z huby rádoby drsňácký hlášky a hraje do toho country. Američani podobnejch "moderních westernů" o řidičích náklaďáků natočili mraky a všechno je to jak přes kopírák. Tenhle typ filmů fakt nemam rád. Navíc v tom hraje Peter Fonda, kterýho taky nemam rád. V celym filmu je snad jediná akční scéna, která za něco stojí. Jinak jsem se většinu času nudil.(13.5.2010)

Jsou starší filmy které svou originalitou dokáží dnes zaujmout.Jsou ale i filmy které se ztratí v šedi a tento snímek je bohužel i tento.Film sice neurazí a ve své době by na tom byl lépe,ale jedinou zajímavou věcí jsou údajné praktiky konkurenčního boje v distribuci zboží.Kamióny,přestřelky a Fondu uvidíte v mnoha lepších podobách v jiných filmech.Film rozhodně není špatný ale nic nového už ve své době nepřinesl.Taková akční klasika takže "dobrý a to jest za tři"....(16.8.2014)

Klasický western, kde jen pod zadky kovbojů šoupli kamiony místo koní. Jinak zůstává vše při starém. Hrdina bez bázně, který přijíždí z dáli a do dáli nakonec odjíždí, parta kovbojů v nesnázích, padouch s velkou bouchačkou a bohatý "rančer", který ostatním dělá potíže. Jako kluk jsem ten film miloval, a přestože už to teď po mnoha letech nebylo ono, a už vůbec to nebylo tak velké a akční jak jsem si to pamatoval, nostalgie zapracovala a kupodivu dokázala to mé dávné okouzlení znovu kdesi v hlubinách mé paměti najít a probudit. Takže s úsměvem a pohledem upřeným zpět do klukovských let, jsem si to znovu užil k naprosté spokojenosti.(23.2.2013)

Jednoduchý príbeh s ľahko predvídateľným dejom - o skupinke kamionistov, ktorých terorizuje gang miestneho podnikateľa - je zameraný na šoféra Iron Dukea, ktorý sa kvôli rodine a hypotéke vydáva na cesty, napriek hroziacemu nebezpečenstvu. Peter Fonda hrá správneho drsňáka, ktorý pre priateľa urobí všetko a Helen Shaver zase správnu drsňačku s podrezaným jazykom... 'Plnou rychlostí' nenadchol, ale ani neurazil.(14.6.2010)

• - Snímek s dvoumilionovým rozpočtem (americké dolary) se natáčel v kanadských provinciích Toronto a ontarjinském Miltonu a podnik Triple T Truck Stop, který má rovněž ve filmu svou roli, bychom nalezli v arizonském Tucsonu. (Stoka)