Hrdina Tiny

• Česko Malí hrdinové (více)

Pejsek Ťapka je síce malý, ale odvaha mu nechybí. Se svými kamarády králičky musí zachránit před zlými pytláky všechna zviřatka v lese. Ťapka je prostě hrdina. Čeká vás animované dobrodružství pejska Ťapky a jeho kamarádů. (ČSFD)

NinadeL

Malá zvířecí pohádka čerpající základní motivy ze Sedmého bratříčka (1995), ve kterém štěně vychovala rodina zajíců. Velký prostor zde má také postarší pan Sova a několik dětí. Jejich společným zájmem je políčit past na pytláka… Nechybí příjemné písničky a ponaučení. Z dalších pohádek Józsefa Gemése, budapešťského rodáka, se na český DVD trh dostal také Vrabčák Vilík (1989). Kromě režie je Gemés také scénáristou animovaných filmů a jako hlavní animátor se podílel na Pasti na kočky (1986). ()

majo25

Pokračovanie Siedmeho bračeka je v čomsi iné ako sú bežné filmové pokračovania. A to hlavne v tom, že na rozdiel od prvotného filmu už obsahuje fungujúci príbeh. Opäť môže stavať na peknej a v niektorých prípadoch aj vtipnej animácii (lasice rulezz). Tam však pozitíva končia, kedže všetko ostatné pôsobí detinsky, od jednania postáv cez dialógy až po samotný jednoduchší scenár, čiže v tomto ide viac v šlapajách jednotky. ()

Koda

Jako malej jsem dostal DVD a od té chvíle jsem tenhle film prostě miloval. Líbily se mi písničky, příběh, a celou dobu jsem fandil Ťapkovi. ()