Reklama

Reklama

Námořní války mezi Anglií a Španělskem neberou konce, takže obě zdecimované země potřebují stále víc nových rekrutů. Přestože většinu nováčků na lodích tvoří nedobrovolníci násilím sem odvlečení královskými naháněči, výcvik v britské námořní akademii se zkrátil už jen na rok. Existují ale i výjimky, kterým by k absolvování nestačil ani desetinásobek, a jedním takovým je Albert Poop-Decker (Bernard Cribbins). Britské loďstvo však potřebuje každého! Tak jen do toho, rozviňte plachty! (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Píše se rok 1805. Britský námořní kadet a bývalá prostitutka zažívají dobrodružství na širém moři... Tvůrci série "Carry On" parodují opakovaně historické velkofilmy. ( např. Carry On Cleo ) H. - Kenneth Williams (kapitán Fearless); Bernard Cribbins (Albert Poop-Decker); Juliet Mills (Sally); Charles Hawtrey (Walter Sweetley); Donald Houston (první palubní důstojník Howett); Percy Herbert (Angel) ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

8. Carry On Jack (1963)___ Jack Daniels možná zachránil Irsko před pruskou invazí roku 1814, ale Bernard Cribbins a jeho parta zachránila Londýn před španělským dobytím o pár let dříve, a to je historický fakt. Netypická Carry onka, ve které z původního osazenstva nezůstalo moc lidí, a někteří svou sérii teprve začali. Druhý barevný film série a vůbec první odehrávající se v historii (kostýmy). Stejně jako další díly, je to vtipné, ale občas to dá práci se zasmát. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama