Novinář Justin Timberlake rozjíždí pátrání na základě jediného slova proneseného v soudní síni. To slovo je: „Děkuji“. Edison je metropolí, v níž bují korupce a boduje organizovaný zločin. Policisté umírají i naivně bojují za svoje vlastní čisté svědomí. Spletité vztahy korupce a neetického chování sahají od politiky, přes soudy až po média. Jedinou možností jak kriminalitu potlačit se zdá být speciální organizovaná policejní složka. Navenek vypadá vše v pořádku, ale když mladý novinář (Justin Timberlake) nahlédne blíže, odhalí zkorumpovaný systém. (oficiální text distributora)

Trailer

Gilmour93

Justin Timberlake jako zástupce Sedmé velmoci tentokrát nebude zastrkávat zpátky prso Janet Jackson, ale vyčistí zkorumpované město Edison tak důkladně, že se bude blyštit jako Pulitzerova cena týden máčená v leštěnce. Plejáda slavných herců, nezáživný průběh a přehnaně akční finále - jeden z těch filmů, o kterých si řeknete, že měl rozhodně na víc. Spacey s těmi havraními vlasy vypadal jak Sonny Landham.. ()

choze

Průměrný thriller o zkorumpovaných fízlech a ambiciózních novinářích na jejich stopě, který v USA po mizerných ohlasech na testovacích projekcích místo do kin poslali radši rovnou na DVD, kam taky patří. Dobré obsazení, Timberlake ujde, ale to akční finále, kde hrdinové pobijí (mj. plamenometem) celou speciální jednotku působila jako pěst na oko. ()

Jara.Cimrman.jr

Prvoligová sestava toho tentokrát na okresním drnovišti příliš nepředvedla, ale jedno dilema přede mne postavila. Jsou lepší divoké ulice plné zmetků nebo poklidné ulice chráněné policejními vrahy? Jelikož jsem realista, tak nevěřím v budoucnost bezpečných ulic s čestnými strážci pořádku a volím policejní střelbu do zfetovaných hlav. Možná je to kruté, ale mně vyhovuje, když nějaký dobrodinec (http://www.youtube.com/watch?v=F6vB1YXKDQY) odstraní ze světa nákazu dříve, než zasáhne zdravou společnost. ()

Malarkey

Všechno je postavené na hlavu, proto také mimo zákon, jenže já si na to druhý den už nebudu pamatovat i kdyby mě nožem brali, tak nebudu. Tenhle film má v hledáčku řadu známých hereckých jmen, kteří mně osobně naprosto nevyhovují a v dalším případě příběh, který je mi cizí a nic neříkající. Akční scény nepostačující jen na konci krapet snaživé a celkově je to prostě neskutečná nuda, ve které běhají akorát jména a tečou prachy. Nebavilo mě to, skutečně nebavilo. ()

Faye

Mladý novinář rozjíždí pátrání na základě jediného slova proneseného v soudní síni, a to slova „Děkuji“. (Taky by rád Pulitzerovu cenu). „Máš článek, přístup k prokuratuře i k nejlepšímu vyšetřovateli, ...jestli ti tohle nestačí, tak se na to nehodíš.“ Průměrný film o tom, že policajti nejsou jenom dobří a město Edison je zkorumpované. P.S.Hodně se tady střílí. ()