Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Potenciál tady samozřejmě byl, jenže jednotlivé linie nestrhnou, nenabízejí zápletku odlišnější od typických policejních/špionážních/investigativních témat a nakonec vystřílejí celý zásobník, ale cíl minou. Navíc co si budeme nalhávat: mít v týmu Kevina Spaceyho a nijak zvlášť ho nevyužít, je hřích. Ostatně Morgan Freeman na tom není o mnoho lépe. A novinář Justina Timberlakea, který se pokouší dostat pod pokličku korupce v policejní složce, je jednoduše plochou a nezajímavou postavou. Úvodní ospalost vystřídá několik povedených scén, takže to nakonec naštěstí není jen bum a bác a nic. 55%(4.8.2017)

 • Gilmour93
  ***

  Justin Timberlake jako zástupce Sedmé velmoci tentokrát nebude zastrkávat zpátky prso Janet Jackson, ale vyčistí zkorumpované město Edison tak důkladně, že se bude blyštit jako Pulitzerova cena týden máčená v leštěnce. Plejáda slavných herců, nezáživný průběh a přehnaně akční finále - jeden z těch filmů, o kterých si řeknete, že měl rozhodně na víc. Spacey s těmi havraními vlasy vypadal jak Sonny Landham..(8.2.2010)

 • emo
  **

  Jedna z najslabších televíynych veľkoprodukcií aké som za posledné roky videl. Tak amatérsky zpackaný scenár som teda nečakal. Naivitu hraničiacu s debilitou človek čaká o televízneho programu a´la Rodinná Pouta, ale určite nie od filmu kde hrajú Kevin Spacey, Morgan Freeman, Justin Timberlake a LL Cool J. Inak ten Timberlake nebol až taký hrozný ako som čakal...(17.1.2006)

 • pakobylka
  *

  Lehce nadprůměrný příběh, který rozhodně nebyl na odstřel ... než přišlo grandiózní finále a všechno šlo docela hloupě do kytek. Vlastně mě napadá jenom jedno malé ponaučení: Pokud chcete zastavit zlo, zapomeňte na zdlouhavé, obtížné a neefektivní hledání důkazů a trapné sepisování novinových článků. Pořiďte si samopal, plamenomet nebo něco podobného - a budete zaručeně slavit úspěch. Pravda - ještě by to chtělo mít dobrou mušku a být někdo jako Arnold Schwarzenegger v dobách své největší slávy ... Tak si sežeňte někoho, kdo tyhle podmínky bude splňovat - to už jsou přece jenom drobné detaily ... :-)))(12.7.2009)

 • slunicko2
  **

  Politicko-kriminální akční thriller. 1) 24letého Justina Timberlaka ve filmové roli jsem ještě neviděl. Možná měl jít spíše do muzikálu, zpívat a tancovat, což umí výborně. Jako dramatický herec byl mdlý a nevýrazný, ne špatný, abyste mi rozuměli, ale prostě nijaký. Takovou plochou roli ovšem těžko zahrát barvitě._____ 2) Film trpí žánrovou neujasněností. Na společensko - kritický thriller je příliš naivní. Hrdina, který zlikviduje celou jednotku svých kolegů, a to, prosím, v přímém střetu s palnými zbraněmi...to je úplně jiný žánr. Na komedii je to ovšem příliš nevynalézavé. Vlastně všechno, co ve filmu vidíte, jste už viděli někdy a někde jinde...většinou lépe zpracováno._____ 3) Celé je to taková teenegerská kovbojka. Chlapi bojují a o ženách se jenom občas mluví. Ve filmu se jich, pravda, několik mihne, ale spíš to působí, jako by režisér nechal připsat pár štěků svým krásným přítelkyním._____ 4) Při sledování jsem se nenudil, i když se tomu teď při psaní tak trochu divím. Je to film o ničem, na který si druhý den už nevzpomenete.(18.1.2009)