Rebeca (TV seriál)

Rebeca

Telenovela / Romantický

USA / Venezuela, 2003, 150x45 min

• hippyman

a do čerta! odpad!(30.6.2008)

• MM_Ramone

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj interaktívny venezuelský sto päťdesiat dielny seriál "Rebeca". Odpad!(15.4.2018)

"Guitly pleasurers, everybody has a few,_______________________________________________________________ guilty pleasures, you and me and even you,____________________________________________________________ guilty pleasuers, contradicting sense of taste,__________________________________________________________ guilty pleasures, they can only be embraced!"_________________________________________________________ :-) Hodnotenie berte s mega-rezervou, každý ma voláku tú kostru v skrini...(29.1.2013)

• WANDRWALL

Toužila po lásce, byla připravena proto i trpět a ztrpět ledacos, ale dostávala ji jen pomalu a po kapičkách, ale náhle potok lásky se do naléval a ona rozšiřovala svůj úsměv, a její život se stával spokojenějším a klidnějším.***(2.10.2010)(2.10.2010)

• Marek1991

Znova to malo tie črty zlého seriálu, nepochopiteľných zápletiek, dialógov a opäť sa to dá hodnotiť ako komerčná hlúposť. Videl som niekoľko dielov, ale dnes svoje počínanie beriem ako nejaké pochybné pomätenie zmyslov, ktoré sa na tom zrejme stali závislé, lebo tam boli krásne ženy a pekné prostredie, ale hĺbku, či normálnosť tohto je ťažko hodnotiť, pretože je to len ďalšia trápna a naivná vec, že sa divím, že niečo také vzniklo len kvôli peniazom, lebo z dlhodobého hľadiska museli vedieť, že si tým zničia povesť. Vlastne peniaze sú vec, pre ktoré by som to mal chápať, ale že je to des, tak to sa nezmení.(16.4.2012)

• - Telenovela vznikla ve společnosti Venevision v koprodukci USA a Venezuely. Stejná sestava včetně režie stojí i za seriálem Divoká kočka (od r. 2002) a Nezkrotná Lucía (od r. 2004). Při porovnání mají seriály téměř totožné záspletky, hudbu i hrdinku vyrůstající v chudobě a bohatými příbuznými, o kterých neví. (fiLLthe3DD)

• - Před začátkem natáčení se rozpoutal skandál ohledně porno nahrávky Jorge Reyesa a Roxany Díaz. Vznikly fámy, že na jedné z nahrávek figurovala i herečka Gaby Espino. Ta si měla původně zahrát v telenovele hlavní roli Rebecy (Mariana Seoane), avšak po vzniklém skandálu jí tvůrci obsadili do hlavní záporné role. Role "potvory" jí ovšem vůbec neublížila, ba naopak Gaby proslavila. (fiLLthe3DD)