poster

Můj velký tlustý nezávislý film

 • USA

  My Big Fat Independent Movie

 • USA

  My Big Fat Indy Movie

Komedie

USA, 2005, 80 min

 • lennyd
  *

  Johnny Vince a Sam mají za úkol zmastit jedno loupež, přičemž putují napříč Spojenými státy a potkávají spoustu různých elementů, které jako by vypadly z nezávislých filmů ... Takže, copak to tu máme. Další parodii, která si bere na paškál spoustu filmů a jejich hlavních postav, a rádoby vtipně vše mích dohromady. Jak mám parodie hodně rád, a film už musí být hodně nepovedený, abych se nebavil, tak tady tomu dílu se to fakt podařilo. Sice se filmem prolínají spousty filmů které mám hodně rád (Memento, Pulp Fiction, Amélie z Montmartre, Desperado či Gauneři), většina z nich ale bohužel tak hloupě a nevtipně, až to bolí. Když nad tím tak přemýšlím, tak k ději mají užší vazbu snad jen Memento a Pulp Fiction, a zbytek je jen "do počtu", přičemž třeba Amélie je fakt ubohá a místo smíchu se mi chtěl brečet. A když nad tím přemýšlím ještě hlouběji, tak si ani nemohu vzpomenout, jestli jsem se při filmu aspoň zasmál -- možná snad jen v parodii Mementa a vtipných vzkazech, které si hlavní představitel popsal po těle. A to je možná to jediné co v mém hodnocení film zachránilo od odpadu...!(21.2.2013)

 • maty1
  odpad!

  Tenhle film,se mi do ruk dostal velmi záhadným zpusobem!Šel sem si do videopujčovny pro Scary movie 4,bohužel to neměli!!!Ta velice pěkná paní (kurna to byl kus) mi doporučila právě tenhle film,,Říkala že je to podobný jako Scary movie 4,tak sem šel do toho!!!Kurva jak já tu ženskou nenávidím (čím hezčí,tím blbší) !!!za celej film sem se ani jednou nezasmál páč vubec nebylo čemu,spíš mi ukápla slza,jak tohle někdo moh někdo natočit...FUJ!!!!!!!!!!!!!!(9.7.2008)

 • Tuxedo
  odpad!

  Dokonce i když všechny ty filmy znám, to není vtipné.(22.1.2006)

 • MMR
  *

  Doposud byla nejhorší parodie, z těch co jsem viděl, Disaster Movie. To se právě změnilo. Tohle bylo tak neuvěřitelně trapné, nudné. Hovadina na entou, absolutní slátanina. Málokdy se mi stane, že se u komedie nezasměju. Velké zklamání...(31.1.2011)

 • Rex Mundi
  odpad!

  Vydržala som do konca, ale len kvôli hodnoteniu. Prvých 10 minút zvedavosť, potom už len stúpajúce rozčarovanie, znechutená nuda a napokon pretrpená zívačka. Ble.(18.3.2007)

 • - Film se natáčel v Las Vegas v Nevadě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace