poster

Na rybách

 • USA

  Gone Fishin'

 • Slovensko

  Na rybách

Komedie

USA, 1997, 90 min

 • Holly_Wood
  **

  Tady už fakt chyběly jen šlehačkové dorty... Prostě taková přiblblá ztřeštěná komedie o dvou blbečcích, kteří jedou na ryby a bůhví jak se jim podaří dopadnout nějakého podvodníka (a prý také vraha...). Jenom nechápu, proč ty dva blbečky museli hrát zrovna Pesci a Glover. Kdyby je hrál někdo jiný, mohl jsem těch 90 minut strávit nějak lépe...(18.9.2011)

 • Enšpígl
  **

  Rybář, to je chlap, kterýho přes noc tvrdě znásilňuje jeho manželka a on ráno celej říčnej běží k řece, do který strčí na celý dopoledne chladit ten svůj proutek, kolem 14:00 se vyklimbá a jde do nejbližích uzenin koupit nějakou tu rybí chcíplotinu k jídlu, aby měl sílu na přežítí další sexuální agrese ze strany své manželky.(13.6.2009)

 • sinp
  ***

  Vysadit do bláznivého děje dvě podvědomě sympatické tváře a sledovat, co nastane. Tenhle nefér plán po zásluze ztroskotal, ale i přes krajně primitivní scénář to není vyloženě zahozený čas. Jen se musí říct, že všechno kladné se vztahuje pouze k dvojici Pesci-Glover. Staří harcovníci dostali cejch buranů a melou bez ustání. Vtipné odlehčení přichází místy, jakoby si tvůrci uvědomovali blbost filmu a sázeli hlavně na hysterické scény a ječící hrdiny. Nuže, desítky lepších filmů už na kontě určitě máte, ale pokud máte k ústřední dvojici kladný (či dokonce fanouškovský) vztah, tak přistupujte k Na rybách bez obav. Koneckonců i vychytná hláška sem tam připlave.(6.9.2005)

 • candy_daze
  **

  Ultra hovadina. Pesci s Gloverem jako dvojice neuvěřitelně nesnesitelných retardů, kterým se podařilo ve mně probudit sadistu. Kdyby to bylo aspoň vtipný, ale většinou to bylo spíš "what the fuck?", a ne to pozitivní "wtf". Scéna s bleskem mě ale moc potěšila. Za tu hoďku a půl jsem oba hlavní protagonisty nesnášela natolik, že jsem si přála aby Pesciho ten blesk trefil ještě aspoň pětkrát... hm, to by bylo fajn.(5.5.2014)

 • navorski
  **

  Tady už fakt chyběly jen šlehačkové dorty... Prostě taková přiblblá ztřeštěná komedie o dvou blbečcích, kteří jedou na ryby a bůhví jak se jim podaří dopadnout nějakého podvodníka (a prý také vraha...). Jenom nechápu, proč ty dva blbečky museli hrát zrovna Pesci a Glover. Kdyby je hrál někdo jiný, mohl jsem těch 90 minut strávit nějak lépe...(22.4.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace