poster

Na rybách

 • USA

  Gone Fishin'

 • Slovensko

  Na rybách

Komedie

USA, 1997, 90 min

 • candy_daze
  **

  Ultra hovadina. Pesci s Gloverem jako dvojice neuvěřitelně nesnesitelných retardů, kterým se podařilo ve mně probudit sadistu. Kdyby to bylo aspoň vtipný, ale většinou to bylo spíš "what the fuck?", a ne to pozitivní "wtf". Scéna s bleskem mě ale moc potěšila. Za tu hoďku a půl jsem oba hlavní protagonisty nesnášela natolik, že jsem si přála aby Pesciho ten blesk trefil ještě aspoň pětkrát... hm, to by bylo fajn.(5.5.2014)

 • Enšpígl
  **

  Rybář, to je chlap, kterýho přes noc tvrdě znásilňuje jeho manželka a on ráno celej říčnej běží k řece, do který strčí na celý dopoledne chladit ten svůj proutek, kolem 14:00 se vyklimbá a jde do nejbližích uzenin koupit nějakou tu rybí chcíplotinu k jídlu, aby měl sílu na přežítí další sexuální agrese ze strany své manželky.(13.6.2009)

 • Malarkey
  **

  Setkání dvou herců, jakými Joe Pesci a Danny Glover jsou, jsem si nechtěl nechat ujít. To jsem ale nevěděl, že tahle jinak ucházející roadtripová komedie, bude plná dost naprosto brutálně trapnejch scén, kterejm vévodí snad ta ke konci filmu, kde se Danny Glover a Joe Pesci perou s krokodýlem. Hned jsem si vzpomněl na film Ed Wood, kde stejnej režisér točil scénu se zfetovanym Belou Lugosim, jak se v bazénku pere s šesti hlavou olihní.(1.3.2015)

 • Holly_Wood
  **

  Tady už fakt chyběly jen šlehačkové dorty... Prostě taková přiblblá ztřeštěná komedie o dvou blbečcích, kteří jedou na ryby a bůhví jak se jim podaří dopadnout nějakého podvodníka (a prý také vraha...). Jenom nechápu, proč ty dva blbečky museli hrát zrovna Pesci a Glover. Kdyby je hrál někdo jiný, mohl jsem těch 90 minut strávit nějak lépe...(18.9.2011)

 • navorski
  **

  Tady už fakt chyběly jen šlehačkové dorty... Prostě taková přiblblá ztřeštěná komedie o dvou blbečcích, kteří jedou na ryby a bůhví jak se jim podaří dopadnout nějakého podvodníka (a prý také vraha...). Jenom nechápu, proč ty dva blbečky museli hrát zrovna Pesci a Glover. Kdyby je hrál někdo jiný, mohl jsem těch 90 minut strávit nějak lépe...(22.4.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace