poster

Na rybách

 • USA

  Gone Fishin'

 • Slovensko

  Na rybách

Komedie

USA, 1997, 90 min

 • Holly_Wood
  **

  Tady už fakt chyběly jen šlehačkové dorty... Prostě taková přiblblá ztřeštěná komedie o dvou blbečcích, kteří jedou na ryby a bůhví jak se jim podaří dopadnout nějakého podvodníka (a prý také vraha...). Jenom nechápu, proč ty dva blbečky museli hrát zrovna Pesci a Glover. Kdyby je hrál někdo jiný, mohl jsem těch 90 minut strávit nějak lépe...(18.9.2011)

 • GodComplex
  ***

  Dobra magorina v relativne pozitivnim smyslu. Kdo ma rad zabavny element serie Lethal Weapon, nebude zklaman, prestoze Gibson zde chybi. Z dvojice Glover - Pesci mi vic sedne Glover. Pesci pusobi jako vzdy otravne, ale vzato v zanru komedie se to da, horsi je to kdyz se snazi o serioznejsi role ala tragicti Goodfellas. Ano, je to bcko vesmes o nicem, ale pomerne zabavne. 5/10(22.4.2008)

 • candy_daze
  **

  Ultra hovadina. Pesci s Gloverem jako dvojice neuvěřitelně nesnesitelných retardů, kterým se podařilo ve mně probudit sadistu. Kdyby to bylo aspoň vtipný, ale většinou to bylo spíš "what the fuck?", a ne to pozitivní "wtf". Scéna s bleskem mě ale moc potěšila. Za tu hoďku a půl jsem oba hlavní protagonisty nesnášela natolik, že jsem si přála aby Pesciho ten blesk trefil ještě aspoň pětkrát... hm, to by bylo fajn.(5.5.2014)

 • frashmaker
  ***

  Celou dobu jsem čekal, až se začne opravdu něco dít (jsem rybář a asi proto jsem se díval), a konec celý ten nudný děj docela povznesl na slabší tři hvězdy. Dobrá dvojka, zajímavý nápad, ale Joe Pasci - parodující Paola Villagia mi zas tolik nesedl. Měl být víc jako v Sám doma. Ale nevadí. Na odreagovani docela prijatelne.(16.9.2009)

 • Malarkey
  **

  Setkání dvou herců, jakými Joe Pesci a Danny Glover jsou, jsem si nechtěl nechat ujít. To jsem ale nevěděl, že tahle jinak ucházející roadtripová komedie, bude plná dost naprosto brutálně trapnejch scén, kterejm vévodí snad ta ke konci filmu, kde se Danny Glover a Joe Pesci perou s krokodýlem. Hned jsem si vzpomněl na film Ed Wood, kde stejnej režisér točil scénu se zfetovanym Belou Lugosim, jak se v bazénku pere s šesti hlavou olihní.(1.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace