Kvalitní americká komedie, která je vlastně remakem o pár let starší francouzské verze, již docela věrně kopíruje a z větší části z ní vychází. Dá se tedy říci, že za všechno dobré vděčí právě francouzskému Kopytu. Na druhou stranu filmy o nemehlech nás nikdy nepřestanou bavit. Avšak originál je přece jenom lepší, takže musím jít s hodnocením o něco málo dolů.(19.7.2011)

Remake Kopyta, kterému se ani omylem nevyrovná, ale jinak docela ujde. Rozdíl mezi tímto remakem a originálem je ten, že originál Kopyto s Richardem a Depradierem je i po stém zkouknutí pořád stejně okouzlující. Originál je holt originál a ten je a vždy bude jen jeden a ten mi k divácké radosti 100% stačí.(14.10.2013)

americký remake francúzskeho Kopyta (s Pierrom Richardom). Keďže je to remake porovnávaniu sa nevyhne. A to je asi jeho najväčší problém. Keby človek nepoznal jeho francúzskeho predchodcu, tak si povie, že je to celkom dobrá bláznivá komédia. Takto ale, hoci je miestami bláznivejšia ako Kopyto, ako celok na originál skrátka nemá. Ale na takú siestu po víkendovom obede je akurát.(12.3.2011)

• Pitryx

Velmi dobrá komedie. Vůbec není sprostě okopírovaná, pardon, dnes se tomu vznešeně říká remake. V hlavní roli místo pana Richarda nesympatický zrzoun - body dolů, jeho nesympatický kolega - body dolů, plagiátorství - body dolů. Snímek se od původního v podstatě neliší. Jen drobnostmi a maskou nateklého hlavního hrdiny. V původní verzi byl herec jen vycpán, zde maska obličejové části. První rvačka je zde zkrácena. 9121/9559(2.5.2014)

• Ariaan

Tak vypadá odpad. Vzít vtipnou, nápaditou, osvěžující francouzsku komedii se skvělými herci, okopírovat ji skoro doslovně, přesto nevtipně, trapně... dosadit americké herce, protože americký divák by asi nešel na "ty cizí lidi"... Za to by tým autorů zasloužit vidět všechny díly Cest domů rychle za sebou...(2.3.2012)