Srdce v oblacích

Modré z neba

Komedie / Romantický

USA, 1996, 90 min

• Houdini

Křišťálový glóbus - výběr(11.5.2007)

Zatim žádný komentář ? Podivuhodné !! Tak tedy začnu. příběh o klukovi co se chce celý život stát odborníkem přes dopravu a miluje svoji dívku ( Anne Heche ). Zajímavej film, hlavně díky právě zmiňované herečce, která patří mezi mé oblíbené a v tomto filmu se objevuje v hodně odvážných erotických scénách.(19.10.2006)

Příjemná pohodová komedie mě do sebe překvapivě vtáhla, že jsem dokoukala neplánovaně do konce. Nejvíc za to mohl Ken, charakter jeho postavy i vzhled pro mě neznámého herce, mě přitáhly jak magnet, aniž vím důvod. ;-) Mladičká Anne Heche zase zabodovala svou postavičkou jak proutek. Někdy mi sedne film, od kterého nic nečekám, a tak to má být. Silné 3* především za pár povedených hlášek. Např. té o doktorově praktické knize..."Mám raději literaturu faktu." "To je fakt."(25.10.2012)

Veľmi príjemný roztomilý film.Na romantiku pomerne originálna story,výborný Goodman,nádherná Heche a silný feeling doby,ktorý Pie in the Sky neustále vyžaruje.K tomu troška jemného humoru a fakt že je hlavný predstaviteľ nesympatický a navyše slabý herec je razom zahľadený. 70%(14.2.2013)

Film je to pekný, o tom žádná...jen se mi moc nelíbí jednání Amy, prostě klasický příklad sobectví a vydírání...no, ale jinak je to příjemný film.(6.3.2009)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)