Trouble with Marnie, The (TV film)

Dokumentární

USA, 2000, 60 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Tradičně kvalitní dokument k Hitchově universalovské kolekci, zamrzí snad jen absence drbů na téma Hitch a Tippi (modří už vědí).(19.4.2008)

Takhle si představuji dobře udělaný film o filmu. Vzpomínky štábu (tentokrát se sešla opravdu početná partička, jen Sean Connery mi tam chyběl), překonávání různých obtíží, natáčení trikových záběrů a hlavně masky Louise Latham jako mladé pohledné prostitutky a pak staré ojeté rašple. Na tu přeměnu jsem koukal, jak tele na vrata a nevěřil jsem, že je to ta samá herečka. Maskér byl prostě borec.(5.2.2007)

Minimum „veselých historek z placu“ a vzájemného vynášení do nebes, zato spousta informací o cestě k výslednému tvaru včetně slepých odboček a úvah, jestli náhodou některá rozhodnutí neuškodila (dík zejména za velký prostor pro odvolaného scenáristu Evana Huntera), rozebírání konkrétních scén – ano, takhle vypadá smysluplný dokument o natáčení filmu.(28.1.2017)