poster

Léa Parkerová (TV seriál)

 • Francie

  Léa Parker

 • Slovensko

  Lea Parkerová

Akční / Krimi

Francie, 2004, 50x52 min

Hrají:

Sonia Rolland, Eric Defosse, Delphine Chanéac, Guillaume Gabriel, Jo Prestia, Xavier Lafitte, Lionnel Astier, Frédérique Bel, Jana Bittnerová, Richard Sammel, Sergej Avedikjan, Antónia Miklíková, Moon Dailly, Christiane Jean, Youssef Hajdi, Daniel Breton, Mirza Halilovic, Anne Charrier, Karen Alyx, Eric Théobald, Bruno Ricci, Séverine Ferrer, Michel Bompoil, Valérie Steffen, Miglen Mirtchev, Thierry Levaret, Margot Abascal, Ludovic Pinette, David Brécourt, Bernard Bouillon, Ludovic Berthillot, Jean-Marie Frin, Nicolas Carpentier, Marc Brunet, Davy Sardou, Adeline Blondieau, Marc Saez, Nicolas Woirion, Virginie Pradal, Manoëlle Gaillard, Christian Morin, Patrick Steltzer, Manuela Lopez, Lynda Lacoste, Wilfred Benaïche, Jim Adhi Limas, Jade Phan-Gia, Caroline Bourg, Elric Covarel Garcia, Franck Beckmann, Jacques Hansen, Jonathan Burteaux, Kamel Belghazi, Pascal Liger, Xavier Deluc, Alain Flick, Didier Cauchy, Jean-Luc Mimo, Jean Dell, Henri Déus, Jean-François Fagour, Marc Bertolini, Jean-Marc Lebars, Jean-Yves Lemoine, Julie Boulanger, Antoine Stip, Géraldine Danon, Bénédicte Delmas, Jean-Claude Lecas, Cécile Paoli, Laurent Spielvogel, Fabrice Deville, Olivier Pagès, Manuel Gélin, Alika Del Sol, Alain Lahaye, Dominique Guillo, Emmanuel Patron, Ingrid Mareski, Patrick Hamel, Alexandre Le Provost, France Zobda, Warren Zavatta, Louis-Karim Nébati, Barthélémy Grossmann, Jean-Pierre Loustau, Stefan Godin, Louis Gensollen, Juliette Meyniac, Patrick Kodjo Topou, Patrick Médioni, Vincent Bersoulle, Lucie Jeanne, Laurent Hennequin, Morgane Lombard, Kentaró Itó, Patrick Pierron, Grégory Loffredo, Virginie Arnaud, François Duval, Ariane Kah, Noémie Elbaz, Virginia Anderson, Stefan Elbaum, Constantine Attia, Daniel-Jean Colloredo, Eve Bitoun, Serge Dupuy, Virgile Bayle, Guillaume Romain, Geneviève De Fontenay, François Montagut, Célia Bernard, Pascal Parmentier, Tony D'Amario, Jean Senejoux
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (58)

 • KevSpa
  odpad!

  Tak odporně slizká hlavní hrdinka se hned tak nevidí.(31.1.2007)

 • tron
  *

  Neobyčajne odpudivý, zlý, hlúpy a nevydarený pokus zúfalých Francúzov o kriminálku. Neviem, či sú horšie odporné dialógy, školácke pokusy o psychologický rozmer, úsmevne bolestivá snaha scenáristov privodiť napätie, nevraviac o otravnom hereckom obsadení (a "akčných scénach"). Ak tento seriál niekoho baví, skutočne mu stačí málo. Dole klobúk.(9.8.2008)

 • Zeck
  odpad!

  Tak to dopadne, když se někdo snaží udělat z modelky brutální Nikitu.(9.5.2008)

 • Tyler
  **

  Naivní, skutečně velmi naivní seriál...Ale po náročném dni se šálkem čaje v ruce a s polovypnutým mozkem se zdá i "Léa Parker" jako poměrně osvěžující dílko (nemluvě o zkouškovém období ;)). Ovšem nutno uznat, že v jistém ohledu patří tenhle seriál, a někteří uživatelé to ve svých komentářích zmiňují, ke špičce - "Léa Parker" totiž geniálně funguje jako přehlídka francouzských půvabů. A to nemluvím jen o hlavní hrdince a její (ještě hezčí) sestře...Za absenci výrazných tvůrčích ambicí, za svižné a myšlenkově nenáročné příběhy, a v neposlední řadě z mužského pohledu si "Léa Parker" ty dvě hvězdičky rozhodně zaslouží.(20.2.2007)

 • lesumir
  odpad!

  Nejsem rasista nebo tak neco, ale Lea Parker je ta nejhorsi a nejdivnejsi hlavni vysetrovatelka, kterou jsem kdy zazil. Pardon, nejhorsi a nejdivnejsi pracovnice v kartotece, ze ktere ji porad volaji a je tam mnoho prace. Pri takovych serialech chytam solidni zachvaty a mam chut neco rozbit. Ne, kecam, ale tohle je vazne uz moc.(2.2.2007)

 • A_FISH
  odpad!

  "Mladá a hezká Léa Parkerová zanechala nudné práce úřednice a pustila se do boje se zločinem v řadách francouzské tajné služby. Se svým týmem se specializuje na zvlášť nebezpečné případy." - stačí Vám tenhle popisek z tv programu ?(25.1.2007)

 • LiVentura
  odpad!

  Opravdu, zde vidíme, kam až může světová velmoc v kinematografii klesnout, na bahnité dno sra...k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(3.9.2008)

 • hippyman
  **

  v záplavě popoledních tv seriálů si člověk moc nevybere, pár dílů se přežít dalo... ale některé momenty jsou opravdu k smíchu. 30%(8.8.2008)

 • Stegr
  **

  35%(10.10.2007)

 • Tommy987
  odpad!

  Neviem, či mám vôbec právo to hodnotiť, lebo sa mi nepodarilo dopozerať do konca ani jednu časť (nie že by som sa snažil), ale asi aj to o niečom svedčí a tak ten odpad dávam. Lea Parker je neskutočná sračka, ktorá svojou "kvalitou" dáva zabrať aj tým najspodnejším rakúsko-nemeckým skvostom seriálovej tvorby. Hlavná hrdinka je nesympatická, dialógy sú na úrovni telenoviel a lepší scenár by dokázal napísať aj psychicky narušený orangután po liečbe elektrošokmi. Takže výsledné hodnotenie ja krásna okrúhla 0 / 10.(23.2.2007)

 • IllIlIlIIl
  odpad!

  Ať je to německý nebo francouzský krimi seriál, tak je to úplně jedno...(18.2.2008)

 • Beagle
  odpad!

  Proč ?!?!(28.8.2008)

 • Fanucci
  odpad!

  Francouzský krimiseriál na americký způsob. Hrůza...(11.1.2007)

 • Had6
  *

  Je to snad horší než některé německé kriminálky. Jediným ubohým důvodem, proč mi nevadí tento seriál občas shlédnout, je hlavní hrdinka, na kterou se kouká vskutku moc hezky.(16.1.2007)

 • lekr
  **

  Francouzský pokus o seriál z prostřední tajné služby selhává v hodně věceh.Prolínání se s osobními záležitostmi agentů je hodně na škodu, scénáře jsou hodně nedotažené což je oproti docela slušným námětům škoda. V seriálu je sice plno akce, která je ale zoufale špatná. Vůbec udělat ženu hlavní hrdinkou byl špatný nápad. Dopadlo to podobně jako Juliet Lescaut. Hlavní představitelka se sice snaží, ale na kopy s otočkou je specialista Chuck Norris a v jejím podání vypadají hodně trapně. Podobně je to s ostatními herci. Notně podprůměrný seriál...(1.12.2009)

 • jhr
  *

  Hlavní hrdinka je celkem pěkná ale to je tak vše co by na této hovadině bylo pozitivní!(13.11.2009)

 • Splasher
  *

  Hvězda je za roztomilou Julie Boulanger v roli ségry.(11.8.2009)

 • KajusaK
  ***

  Seriál mě bavil a nízké hodnocení mě zaráží :)(19.5.2013)

 • Sharlay
  odpad!

  Fujtajxl.(25.1.2007)

 • Endyis
  *

  za co??? Já nevím...(31.10.2008)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace