Léa Parkerová (TV seriál)

• Francie

Léa Parker

Lea Parkerová

Akční / Krimi

Francie, 2004, 50x52 min

Sonia Rolland, Eric Defosse, Delphine Chanéac, Guillaume Gabriel, Jo Prestia, Xavier Lafitte, Lionnel Astier, Frédérique Bel, Jana Bittnerová, Richard Sammel, Sergej Avedikjan, Antónia Miklíková, Moon Dailly, Christiane Jean, Youssef Hajdi, Daniel Breton, Mirza Halilovic, Anne Charrier, Karen Alyx, Eric Théobald, Bruno Ricci, Séverine Ferrer, Michel Bompoil, Valérie Steffen, Miglen Mirtchev, Thierry Levaret, Margot Abascal, Ludovic Pinette, David Brécourt, Bernard Bouillon, Ludovic Berthillot, Jean-Marie Frin, Nicolas Carpentier, Marc Brunet, Davy Sardou, Adeline Blondieau, Marc Saez, Nicolas Woirion, Virginie Pradal, Manoëlle Gaillard, Christian Morin, Patrick Steltzer, Manuela Lopez, Lynda Lacoste, Wilfred Benaïche, Jim Adhi Limas, Jade Phan-Gia, Caroline Bourg, Elric Covarel Garcia, Franck Beckmann, Jacques Hansen, Jonathan Burteaux, Kamel Belghazi, Pascal Liger, Xavier Deluc, Alain Flick, Didier Cauchy, Jean-Luc Mimo, Jean Dell, Henri Déus, Jean-François Fagour, Marc Bertolini, Jean-Marc Lebars, Jean-Yves Lemoine, Julie Boulanger, Antoine Stip, Géraldine Danon, Bénédicte Delmas, Jean-Claude Lecas, Cécile Paoli, Laurent Spielvogel, Fabrice Deville, Olivier Pagès, Manuel Gélin, Alika Del Sol, Alain Lahaye, Dominique Guillo, Emmanuel Patron, Ingrid Mareski, Patrick Hamel, Alexandre Le Provost, France Zobda, Warren Zavatta, Louis-Karim Nébati, Barthélémy Grossmann, Jean-Pierre Loustau, Stefan Godin, Louis Gensollen, Juliette Meyniac, Patrick Kodjo Topou, Patrick Médioni, Vincent Bersoulle, Lucie Jeanne, Laurent Hennequin, Morgane Lombard, Kentaró, Patrick Pierron, Grégory Loffredo, Virginie Arnaud, François Duval, Ariane Kah, Noémie Elbaz, Virginia Anderson, Stefan Elbaum, Constantine Attia, Daniel-Jean Colloredo, Eve Bitoun, Serge Dupuy, Virgile Bayle, Guillaume Romain, Geneviève De Fontenay, François Montagut, Célia Bernard, Pascal Parmentier, Tony D'Amario

Kostýmy:

Cyril Fontaine

Komentáře uživatelů k TV seriálu (59)

• KevSpa

Tak odporně slizká hlavní hrdinka se hned tak nevidí.(31.1.2007)

• AngelAngie

Vysílá TV Nova Cinema...(1.9.2008)

• tron

Neobyčajne odpudivý, zlý, hlúpy a nevydarený pokus zúfalých Francúzov o kriminálku. Neviem, či sú horšie odporné dialógy, školácke pokusy o psychologický rozmer, úsmevne bolestivá snaha scenáristov privodiť napätie, nevraviac o otravnom hereckom obsadení (a "akčných scénach"). Ak tento seriál niekoho baví, skutočne mu stačí málo. Dole klobúk.(9.8.2008)

• Zeck

Tak to dopadne, když se někdo snaží udělat z modelky brutální Nikitu.(9.5.2008)

• Tyler

Naivní, skutečně velmi naivní seriál...Ale po náročném dni se šálkem čaje v ruce a s polovypnutým mozkem se zdá i "Léa Parker" jako poměrně osvěžující dílko (nemluvě o zkouškovém období ;)). Ovšem nutno uznat, že v jistém ohledu patří tenhle seriál, a někteří uživatelé to ve svých komentářích zmiňují, ke špičce - "Léa Parker" totiž geniálně funguje jako přehlídka francouzských půvabů. A to nemluvím jen o hlavní hrdince a její (ještě hezčí) sestře...Za absenci výrazných tvůrčích ambicí, za svižné a myšlenkově nenáročné příběhy, a v neposlední řadě z mužského pohledu si "Léa Parker" ty dvě hvězdičky rozhodně zaslouží.(20.2.2007)

• lesumir

Nejsem rasista nebo tak neco, ale Lea Parker je ta nejhorsi a nejdivnejsi hlavni vysetrovatelka, kterou jsem kdy zazil. Pardon, nejhorsi a nejdivnejsi pracovnice v kartotece, ze ktere ji porad volaji a je tam mnoho prace. Pri takovych serialech chytam solidni zachvaty a mam chut neco rozbit. Ne, kecam, ale tohle je vazne uz moc.(2.2.2007)

• A_FISH

"Mladá a hezká Léa Parkerová zanechala nudné práce úřednice a pustila se do boje se zločinem v řadách francouzské tajné služby. Se svým týmem se specializuje na zvlášť nebezpečné případy." - stačí Vám tenhle popisek z tv programu ?(25.1.2007)

• LiVentura

Opravdu, zde vidíme, kam až může světová velmoc v kinematografii klesnout, na bahnité dno sra...k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(3.9.2008)

• hippyman

v záplavě popoledních tv seriálů si člověk moc nevybere, pár dílů se přežít dalo... ale některé momenty jsou opravdu k smíchu. 30%(8.8.2008)

• Stegr

35%(10.10.2007)

• Tommy987

Neviem, či mám vôbec právo to hodnotiť, lebo sa mi nepodarilo dopozerať do konca ani jednu časť (nie že by som sa snažil), ale asi aj to o niečom svedčí a tak ten odpad dávam. Lea Parker je neskutočná sračka, ktorá svojou "kvalitou" dáva zabrať aj tým najspodnejším rakúsko-nemeckým skvostom seriálovej tvorby. Hlavná hrdinka je nesympatická, dialógy sú na úrovni telenoviel a lepší scenár by dokázal napísať aj psychicky narušený orangután po liečbe elektrošokmi. Takže výsledné hodnotenie ja krásna okrúhla 0 / 10.(23.2.2007)

• IllIlIlIIl

Ať je to německý nebo francouzský krimi seriál, tak je to úplně jedno...(18.2.2008)

• Beagle

Proč ?!?!(28.8.2008)

• Fanucci

Francouzský krimiseriál na americký způsob. Hrůza...(11.1.2007)

• Had6

Je to snad horší než některé německé kriminálky. Jediným ubohým důvodem, proč mi nevadí tento seriál občas shlédnout, je hlavní hrdinka, na kterou se kouká vskutku moc hezky.(16.1.2007)

• lekr

Francouzský pokus o seriál z prostřední tajné služby selhává v hodně věceh.Prolínání se s osobními záležitostmi agentů je hodně na škodu, scénáře jsou hodně nedotažené což je oproti docela slušným námětům škoda. V seriálu je sice plno akce, která je ale zoufale špatná. Vůbec udělat ženu hlavní hrdinkou byl špatný nápad. Dopadlo to podobně jako Juliet Lescaut. Hlavní představitelka se sice snaží, ale na kopy s otočkou je specialista Chuck Norris a v jejím podání vypadají hodně trapně. Podobně je to s ostatními herci. Notně podprůměrný seriál...(1.12.2009)

• jhr

Hlavní hrdinka je celkem pěkná ale to je tak vše co by na této hovadině bylo pozitivní!(13.11.2009)

• JKL

Tak Léa Parker je ještě horší než Julie Lescaut (a tu bytostně nesnáším)...(10.1.2009)

• Splasher

Hvězda je za roztomilou Julie Boulanger v roli ségry.(11.8.2009)

Seriál mě bavil a nízké hodnocení mě zaráží :)(19.5.2013)

<< předchozí 1 2 3