Americký kickboxer II

Akční

USA, 1993, 88 min

Jenö Hodi

• Radyo

Tenhle film neskončil v odpadu jen díky mému krátkodobému pominutí smyslů, kdy se mi na okamžik zazdálo, že je na něm i něco dobrého. Nevím co to mohlo být, co zmátlo i tak zkušeného filmového veterána, jako jsem já. Takže mu dávám jednu hvězdičku aspoň za to "klamání tělem".(19.7.2002)

Vůbec nechápu nízké hodnocení,ale nebyl bych to já,abych nedal 5 hvězdiček. Hlášky ve filmu jsou suprové a ten scénář je jakoby vyšel z HK dílny,ale provedení čistě americké. Evan Lurie a Dale Cook jsou tak skvělá dvojka,kterou jsem dlouho ve filmu neviděl,dobře si nahrávají a mají tam dost společných soubojů. Všechno dobře odsejpá,zasmál jsem a hltal jsem každou vteřinu. Přesilovej souboj v dešti v bahně,v masérském podniku,několik vystřelenejch nábojů,hezká řádka mrtvých. Já se bavil královsky.(12.3.2013)

• SeBig

Typce unesou dítě a ona obvola všechny svi bejvalí, leč neví čí to semeno je. Typci choděj po městě a patraj kdo ho mohl unist. Parkat někoho zmlatej nebo zastrelej a furt se hlasej mezi sebou. Příběh nic moc, akce celkem dost ale herecký výkony kvalitni jak gulaš za pade na benzince.(19.8.2016)

• ARI50

No málem mi to vyrazilo dech jak jsou slušné boje a vše okolo filmu nic nuda.(25.9.2018)