Clay Arlington přijíždí na návštěvu ke svému příteli Vincentu Towersovi. Ten však musí náhle pracovně odcestovat a požádá Claye, aby ho odvezl na letiště. Při zpáteční cestě Vincentovo auto řízené Clayem vybouchne. Clay atentát přežije, jeho obličej je však zcela zničen a navíc utrpí celkovou ztrátu paměti. V nemocnici se dozvídá, že se jmenuje Vincent Towers a je hlavní podezřelý z vraždy svého otce... V černobílém snímku se kromě Dennise Haysberta (Clay Arlington) a Michaela Harrise (Vincent Towers) představil také David Graf, českým divákům známý především jako seržant Evžen Tackleberry z Policejní akademie. (dopitak)

dopitak

O muži, který pohřbil svou duši. Prvních několik minut je naprosto ubíjejících, což se ale dramaticky změní zazvoněním telefonu v autě Vincenta Towerse. Od té chvíle sledujeme strhující psychologický thriller o muži, který nevěděl, kým je.___ Sportovně přiznávám, že mě záměna černocha s bělochem dost zmátla, říkal jsem si: to jsem si toho všimnul jen já? Až pak mi došlo, že vo tom to celé bylo :-)___Katastrofa v podání dabingového studia Bear, které evidentně zaměstnává několik málo dabérů (jsou obsazováni pořád dokolečka). Skutečného Vincenta Towerse nadaboval Filip Švarc, což mohlo vypadat podobně, jako kdyby Miroslav Moravec daboval Jasona Biggse v American pie, tj. naprosto se k postavě nehodící hlas.___Bez ohledu na dabing 70%, v originále to může být výborné. ()