Reklama

Reklama

Můj nejlepší přítel

(TV film)
  • USA The Trial of Old Drum (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Film se odehrává se v padesátých letech na venkově amerického státu Missouri a jeho hrdinou je mladý chlapec Charlie Burden, který má věrného zlatého retrievera pojmenovaného Drum, se kterým prožívá v malém venkovském městě Warrensburg a jeho okolí řadu dobrodružství. A nejednou přitom pes zachránil chlapci život. Při jedné plavbě po jezeře se ocitli ve vodě a Drum vytáhl Charlieho na břeh, když narazili na bandu divokých psů, Drum se jim postavil a chlapce zachránil. Byl však přitom vážně poraněný. Když běželi přes pozemky nevrlého souseda Leonidase Hornsbyho, byli farmářem viděni a ten byl přesvědčen, že Drum zabil jeho ovci, nechal psa odvézt k utracení. Charlieho otec, Charlie Burden starší, najme výřečného právníka George Grahama Vesta, přemluví ho k do té doby nevídanému kroku. Chce, aby psa obhajoval před porotou a soudcem. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Indiana 

všechny recenze uživatele

No, film moc zajímavý není (je to hlavním hrdinou trapně zahrané, dějově naprosto předvídatelné, nic moc dobře natočené atd.), ale potěšila mě účast Rona Perlmana a i ten pes byl hustej, takže ty tři hvězdičky (ale slabší) tomuto filmu dám. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo ve městě Burbank v Kalifornii v USA. Socha Old Drum stojí před budovou soudu ve městě Warrensburg v Missouri. (willy1)

Reklama

Reklama