• keoma26

poměrně nechutná axiologická agitka, ale jako ukázka toho, co si o sobě část američanů chce myslet a jak si představuje svoje životní ideály i peripetie, dokonalý ... myslím, že překlad by měl znít spíš "Slunečný stát":-)(19.6.2009)

Pilot - na dvě části, velmi dramatický, perfektní. To je zajímavé jak se vám taková v podstatě blbinka bez děje může dostat pod kůži. Úžasní herci o které se zajímám hned dále. Pěkná hudba a záběry.. Takový nejen letní ale celoroční seriál který vás hned navnadí aby jste si šli skočit do vln :)) Oblíbené postavy: Ava, Jay. Nejméně oblíbené postavy: Derrick Klidně by mohli udělat pokračování po letech :))(6.4.2013)

Tenhle seriál mám moc ráda. Líbí se mi prostředí, ve kterém se děj odehrává, herci jsou příjemní, a často zde vidíme záběry surfování, které vše ještě více oživují. Děj má smysl, na všechno se jde postupně a vidíme, že všechno má svůj způsob řešení, ať už dobrou nebo méně vyhovující cestou. Řeší se tady každodenní i neobvyklé starosti, takže všechno působí celkem přirozeně.(18.9.2011)

• DruidKarel

Nevypadá to špatně, ale je to zase jenom přehlídka nádhrenejch američanek a pláží. Nic víc, nic míň... 1*(9.7.2008)

• DarkoCohen

Úplně nudné odpoledne se tímhle zaplácnout dá, ale žádnou kvalitu v tom nehledejte. Ukončení po první sérii myslím mluví za vše.(6.3.2009)