Čtyři bratři

Štyria bratia

Four Brothers

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

Sehnala domov stovkám dětí. Narazila jen na čtyři ztracený případy, čtyři delikventy, které nikdo nechtěl. Tak je adoptovala…. Je to (překvapivě) o bratrech a tak rozhodne, jak si Vás právě ONI získají. Jsou drsní a nesmlouvaví a M.Wahlberg není tahounem, ale jedním ze čtyř. Taková kriminálka s velmi dobrou akcí na konci.(22.6.2008)

Ani nevím co pořádně o tomhle filmu napsat. Od začátku jedete na podivné vlně Detroitského předměstí kde se stýkají dvě kultury ale přesto Vám jsou překládány jako multikulturní společnost, představovanou čtyřmi bratry, které by jste při nějaké zrakové poruše ani nepokládaly za jinak barevné.------------Příběh sviští na křídlech staré dobré vendety za člena rodiny, kterým je zde asi nejchápavější adoptivní matka světa. Scéna za scénou odsýpají a člověk se nedostane ani chvilku na odpočinek nebo nudu- žádné lásenkové chujoviny, žádná odbočka, ani hloupý románek nebo přílišné scény rodiny Benjamina. --------Ano celé to funguje na testosteronem nasáklým Markem Wahlbergrem, ale proč ne, když jeho macho osobnost to zvládá bravurně.----------Přemýšlel jsem nad 3 hvězdami, ale to by znamenalo rozmezí na tomhle blbém hvězdičkovém systému 40-60 %, tenhle film si rozhodně zasluhuje svých 75%(10.2.2014)

Ujde to. Dobrý scenár ale žial porovnateľne s ostatným z tejto kategorie filmov. Toho hlavneho záporáka by zahral aj 50 Cent. Čakal som od toho trosku viac. Ale neľutujem....(13.2.2014)

Tento film jsem viděl už asi 5x a ještě hodněkrát jej uvidím, nasraný Bobby Mercer je přesně podle mého gusta, určitě děj mohl být o něco komplikovanější, ale akční sekvence a vtipné hlášky vše vynahradí, ostatní herci víc než zdatně sekundují Marku Wahlbergovi, Nejvíce zbožňuji scénu na basketbalu(14.2.2014)

Dope film, ghetto atmosféra a Mark Wahlberg s bratmi v Detroite hľadajúcimi vrahov ich matky.. Super ma to prekvapilo, keďže som to náhodne našiel v tv.(3.3.2014)

Klasika klasik. Neokoukatelný biják.(29.10.2015)

70 %(20.12.2015)

Klasika. Pomsta. Ovšem s celkem slušnou akcí, dobrými hláškami. Příběh místy drhne, výkony aktérů také, člověk si často řekne"co to do..." ale sleduje se to dohromady velice dobře.(3.5.2016)

Film o čtyřech adoptivních bratrech, kdy 2 jsou bílí a 2 černí nemělo fakt chybu. Tato kombinace dokonale vytvořila prostor pro spoustu vtipných momentů. Ale film byl samozřejmě směřován na drsnou akci a i to se povedlo. Přestřelka u jejich domu či automobilová honička byla udělaná velmi hezky. Jediné, kde jsem viděl nedostatky byly ve scénáři a v roli přítelkyně jednoho z bratrů.(9.6.2016)

1 5 8 12 13 14 15 následující >>