Jake a Ellen Grierovi s dětmi Amy a Bertem opouštějí Chicago. Kvůli finanční krizi nemají jinou možnost, než se vydat do městečka, kde se před lety seznámili, a vrátit se na farmu, na které se narodil a vyrůstal Jack. Jejich příjezd má ale daleko ke šťastnému rodinnému znovushledání. Naopak otvírá staré rány ve vztazích a odhaluje šokující rodinné tajemství. Rodinné drama bylo natočeno podle stejnojmenné prvotiny jednačtyřicetileté spisovatelky A. Manette Ansayové. (oficiální text distributora)

Phobia

Docela mě mrzí, že jsem u toho zhruba v polovině usnula - navzdory nesympatickým dětičkám a manželovi. Děj v náznacích sliboval nadějné drama. No, snad mi to někdy v TV zopakujou v méně pokročilé hodině. Prozatím dám lehký nadprůměr za úvodních 40 minut. Edit: Podařilo se mi vidět film celý a zůstanu u mírně nadprůměrného hodnocení, protože mě film ničím nepřekvapil. Tom Skerritt zahrál zlého starce výborně - nenáviděla jsem ho, Mary-Louise Parker podala stabilně dobrý výkon a Colin Ferguson je moc velký fešák, aby hrál osamělého šerifa (takový sympaťák by od sebe musel mraky ženských odhánět klackem... a marně:-)). Slušné, ovšem nijak zvlášť výjimečné rodinné drama. 66,6% ()