poster

Kamenný orchestr (TV film)

Drama

Československo, 1981, 71 min

Předloha:

Jaroslav Havlíček (kniha)

Scénář:

Bedřich Kubala

Kamera:

Alois Nožička

Kostýmy:

Svata Sophová
(další profese)
 • WANDRWALL

  Dosud přehlížený takže nedoceněný film. Dojde v dohledné době k nápravě?(15.7.2011)

 • dr.fish
  ****

  Příběh lidí, kteří mnohé ztratili, mnohé ztratit nechtějí, cítí své poslední šance. Co ještě lze prohrát a neztratit sám sebe? A dá se vlastně ještě něco vůbec prohrát? Nebo i třeba vyhrát? Stáří je zkušenost, ale taky odevzdání. Vinklář i Šimánek tuto rovinu zvládli velmi dobře. 80%(24.9.2017)

 • LadyPupu
  *

  Vynikající záležitost např. k žehlení prádla. Obzvlášť v případě, že to prádlo žehlíte v jiné místnosti, než máte puštěnou tuto inscenaci.(5.7.2016)

 • D.Moore
  ****

  Výborný Josef Vinklář v roli obhroublého muže, který si myslel, že má málo, a když pak najednou měl víc, měl vlastně ještě méně. Moc hezká role pro Otu Šimánka.(31.1.2016)

 • Marthos
  *****

  Šaty (ne)dělaj člověka. Zoufalý zápas o zachování lidské důstojnosti i určitých kulturních hodnot se zdá být v souboji s omezenou, surovou bezcitností předem prohraný. Ale co když je to všechno ještě jinak? Fatálně nedoceněný Havlíčkův román a neprávem přehlížený televizní film. Herecký koncert Otto Šimánka a Josefa Vinkláře, který si tentokrát střihl parádního dacana.(27.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace