poster

Lovecká sezóna

 • USA

  Open Season

 • Slovensko

  Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (296)

 • Radyo
  ***

  Nevíte někdo, proč mi ti dva hlavní hrdinové připomínali Shreka s Oslíkem? Pořád jsem se nemohl zbavit dojmu, jako bych něco podobného už někde viděl...(10.8.2010)

 • Isherwood
  ***

  Úvodní medvědí stepování dává tušit těžký průser, výsledek je ale nakonec relativně stravitelná jednohubka, ve které zvířátka občas zahláškují tak geniálně, až budete ochotni skousnout i fakt, že Lawrence intonuje jako Will Smith a Ashton Kutcher zas jak po kastraci. Sériový produkt současné animace no. X, kterému budiž nakonec k solidnímu průměru přičteno i to, že diváka netrápí a bez titulků se to sfoukne za hoďku a čtvrt.(5.6.2008)

 • Cervenak
  **

  Asi hodinu smrteľná nuda bez jediného dobrého nápadu a fungujúceho vtipu, iba s bizarnými psychopatickými zvieratkami a medveďom, čo na vás bľaboce hlasom Martina Lawrenca. Potom príde scéna "noc v lovcovej chate v štýle Evil Dead", ktorou sa už blýska na lepšie časy. Záver má zopár vtipných momentov a aký-taký švih. Ale dohromady je to snáď najslabší digitálny animák, aký tu v poslednej dobe bol.(12.6.2008)

 • Djkoma
  **

  Velká nuda, která dokazuje, že se začíná točit opravdu všechno v 3D animaci a je jen na divácích jestli konečně začnou chodit na to kvalitní nebo na vše barevné co jim rodinný multiplex nabídne za zvýhodněné ceny. Lovecká sezona dokazuje, že bez větších hvězd prostě nepřilákáte tolik rodinek a bez pořádného příběhu se rodinky nevrátí pro další porci.(23.3.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $85miliónovTržby USA $85,105,259Tržby Celosvetovo $197,309,027Tržby za predaj DVD v USA $96,342,257 //počet predaných kusov 5,763,551/videl v kine: 65%/(25.3.2007)

 • imf
  **

  Děti to asi spořádají bez mrknutí oka, vy v lepším případě vytuhnete po dvaceti minutách, v tom horším budete dalších osmdesát nadávat na to Ashtona Kutchera, mizernou práci animátorů od Sony a katastrofální nedostatek jakýchkoliv nových, dobrých nebo alespoň průměrně srandovních nápadů. Lovecká sezóna je zbytečná. Tak moc zbytečná, až z toho krvácejí oči. Utečte, dokud můžete.(26.10.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Tuhle pohádku jsem měla tu čest shlédnout asi 13x, protože dcera od mé sestřenice ji miluje .. když jsem ji viděla poprvé, hrozně jsem se nudila, podruhé to bylo lepší, potřetí .. atd. atd. nemohu jít níž s hodnocením, protože jsem si k ní opravdu vytvořila vztah .. :)(30.5.2008)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $85 million otvárací víkend : $23,624,548 tržby celosvetovo : $188,819,848(5.1.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Meet Me in the Meadow - Paul Westerberg ,2. Love You in the Fall - Paul Westerberg ,3. I Belong - Paul Westerberg ,4. I Wanna Lose Control - Deathray ,5. Better Than This - Paul Westerberg ,6. Wild Wild Life - Talking Heads ,7. Right to Arm Bears - Paul Westerberg ,8. Good Day - Paul Westerberg ,9. All About Me - Paul Westerberg ,10. Wild As I Wanna Be - Deathray ,11. Whisper Me Luck - Paul Westerberg ,12. I Belong - Pete Yorn ,(19.5.2011)

 • B!shop
  ***

  Nicim vyjimecnej, po pravde receno ani nicim zajimavej a ne moc vtipnej animak. Proste takovej prumer. Animace nenadchne, ani neurazi, pricemz sem tam je neco hodne povedeny a naopak nekdy zase docela odflakly. Postavy jsou vcelku sympaticky a jelikoz kazdej obyvatel lesa je prakticky psychopat, o vtipky neni nouze, bohuzel pobavi jen sem tam nejakej. Jinak k tomu neni moc co rict, nenudil jsem se, obcas se zasmal, nijak me to nesralo, par povedenejch scen, ale celkove nic extra.(17.3.2010)

 • BadoXXII
  **

  Žiadna sláva. Dosť uškriekaný, škaredý a nudný animák. Nejedná sa však o úplné zlo a v druhej polke sa pár vtípkov podarí. Jeleň je však neskutočne otravný a veľmi sa podobá vystupovaním na Osla zo Shreka, čo bol asi aj zámer pre deti. Jedno pozretie sa vydržať so sebazaprením dá.(13.3.2012)

 • Skejpr
  *****

  Sledovat tento film pro mně byla radost. Hodinu a půl čiré radosti a potěšení ze sledování bordelu, jakej v lese dělá domestikovaný medvěd, jelen, bobři, apod.... Fakt, že příběh víceméně neexistje, je zcela vedlejší, podstatné jsou drobné fórky, které jsou na nás chrleny se smrtelou kadencí. Scéna v obchodě, scéna s potřebou jsou skvělé, všechny variace na Medvědí ukolébavku jsou doslova geniální (rád bych ji slyšel v originále), dabing se ovšem taky povedl... a ten teplej dikobraz mě dorazil! Miloušiiii!! Film samotný za 4 hvězdy, hvězda navíc za 3tí rozměr - Loveckou sezónu jsem viděl 3D v IMAXU(26.11.2006)

 • Dudek
  odpad!

  Příšerný animák bez jednoho jediného byť úplně maličkého nápadu. Celou dobu jsem nadával na trapný humor a plno několikrát viděných situací, dokonce i charaktery jednotlivých postav jsou pouze kopií hrdinů z jiných - a mnohem zábavnějších - snímků. Ohromná nuda, nesympatičtí hrdinové, dementní zápletka od odpadu tenhle snímek dělí jen chloupek, neboť pár situací se mi celkem líbilo, ale k dalšímu zhlédnutí mě asi už nikdo nedonutí.(5.4.2007)

 • genetique
  ***

  Ak by som mal stále porovnávať len holú kostru príbehu, tak by som musel dávať polovice filmom podpriemerné hodnotenia. Tento sa našťastie o niečo originálne ani nesnaží, v pár momentoch to tak možno vyzerá a tie aj potešia, ale čo zachraňuje príbeh sú postavičky a ich nápadité humorné charaktery. Dabing mi nesadol a v poslednom čase sa v animákoch viac teším na slovenský ako český a aj toto je ten prípad. 65%.(8.4.2008)

 • Aluska88
  ***

  Značně bláznivý úlet, který sice dokáže po většinu času pobavit, obsahuje množství vtipných situací i hlášek, ale postrádá lehkost, propracovanost a umírněné využití a propojení ostatních prvků tak, jako to dokáže král animovaných filmů, Pixar. Lovecká sezóna je nesmírně ukecaná, dynamická a děj staví v podstatě na fungující souhře hlavních hrdinů:) Jeden z nich se dokáže ožrat z cukru a ten druhý si zase při výšlapu po skalách notuje naši hymnu:) "Přestávka na oběd!" - "Co máš dneska?" - "Dřevo a ty?" - "Dřevo, chceš měnit?" :)(12.12.2012)

 • Ainy
  ****

  Připojuji se k názorům, že film "nasál" námět ze Shreka, proto u mě ztrácí jednu hvězdičku. Jinak ale zábava pro celou rodinu :-)(22.8.2011)

 • Trellíno
  ***

  Veskrze průměrná záležitost, s ještě průměrnějším scénářem, relativně povedenou animací, dvěma parádníma fórama a několika hrůzostrašnýma písničkama. Pro menší děti povinnost, pro ostatní zaručeně vyhozené peníze oknem. 50% a za dva dny už si ani nebudu pamatovat, jestli byla hlavní postava medvěd nebo ještěrka.(16.10.2006)

 • petero
  ***

  Úvod odohrávajúci sa v mestečku mal tendenciu na 4*, ale s príchodom do lesa to akosi upadlo v priemer, ktorý zrejme detskému divákovi vadiť nebude ale tomu dospelejšiemu už hej. No i tu sa našlo pár vydarených hlášok viď. raňajkujúce bobry alebo strážiaci jazvečík.(25.10.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Na "Loveckej sezóne" ma zaujali predovšetkým progameové animácie štúdia Sony Pictures Animation. Trocha mi pripomenuli časy, keď som celé hodiny presedel pri Play Station. Ale ako film to nie je nijak výnimočné dielo. Príbeh o v meste odchovanom, rozmaznanom medveďovi, ktorý je vypustený do divočiny. Tam spozná agresívne veverice, disciplinovaných bobrov, arogantných jeleňov, hlúpych zajacov, teplého dikobraza a dotieravého, zakrpateného jeleňa Elliota. **(2.12.2009)

 • Jamal
  ****

  Hodně dobré hlášky, něco jako Shrek a jeho oslík... ale trošku v jiném, ale celkem dobrém podání.(9.10.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace