Doodlebug (studentský film)

Christopher Nolan

David Julyan

Jeremy Theobald

Emma Thomas

Uf...človek by si pomyslel,že je tažké zaujať 3 minútovým filmom,ktorý sa odohráva v jednej tmavej izbe ...no nie je....už od prvých sekúnd v kombinácia s ako inak skvele vybranou hudbou mi spôsobilo zovretie hrdla...surrealistický tak ako nás to učili v škole a zároveň najlepšia prvotina akú som kedy videl....Nolan už ako mlaďas dokazoval,že je to Boh v ľudskom tele :)(27.7.2015)

• BMAJTZ

Tenhle kraťas mě trochu zaráží, páč od onoho Nolana bych očekával určitě něco víc. Kraťas sice pointu má ale celkové provedení zdá se mi poněkud podivné a vlastně ani ničim zvláštní. Nolana jako režiséra mám hodně rád, ale jenom protože to natočil on nebudu tvrdit jak je tento minifilm super. Tohle prostě ne od krátkého filmu očekávám spád, provedení a hlavně chytlavý nápad, tenhle film nemá ani jedno.(1.11.2010)

Spolu s Insomnií "nejhorší" Nolanův film, který je i tak lepší, než většina ostatních kraťasů. I na tak krátkém prostoru je režisér schopný předvést nejenom skvělou práci s technikou, ale především výborný nápad. Samozřejmě se to nemůže rovnat jeho ostatním genialitám, ale i tak se jedná o velmi nadprůměrný počin. 90%(28.9.2016)

Perfektní kraťas...psychárna jak svišť. Zápletka s nekonečně se zmenšujícími a zvětšujícími replikami - výborné. Konec jsem trochu začal očekávat od doby kdy se odhalí co náš muž loví, dle jeho pohybů "oběti" lze odhadnout co asi dělá, o co se snaží a co nejspíš bude hrozit i "lovci". Ta atmosféra na tak krátké stopáži. Prostě skvělé!!!(2.11.2008)

|| Scenár: Christopher Nolan | Hudba: David Julyan | Produkcia: Emma Thomas, Christopher Nolan, Steve Street | Distribúcia: - | Štúdio: - | Rozpočet: 1000 $ | Tržby: - $ || Talent sa pozná ťažko - keď na seba neupozorní. Ch. N. sa o to postaral s krátkometrákom, ktorý neoslní ani tak nápadom a spracovaním, ako skôr svojou temnosťou. A to nie je náhoda.(13.4.2013)