• Roman.Ticka
  ***

  Zahrát patnáctiletého degena a prevíta schopného všeho s třicetiletým odstupem, je nadmíru těžký úkol, ale Martin si svou roli nepokrytě užíval. Nejvíc snad jízdu ve vysněném dinosauřím parku. Charles si s ním v házení vražedných pohledů v ničem nezadal, zvláště po rozmlácení několikaměsíční práce na veřejné prezentaci. Já bych fracka sice už dávno přizabila, ovšem otázkou je, zda by se tak snadno dal. Asi ne, a proto zůstanu ve fantazijním světě filmu...;-)(3.2.2015)

 • -soch-
  **

  Hlavná postava v podaní Martina Shorta sa mi sprotivila už v prvých minútach deja filmu. Teda vlastne tej spomienkovej časti, ktorú pre jedného "kláštorného šarvanca" vyrozprával samotný Clifford (ibaže v sedemdesiatke). Short je slizký, odporný, podrazácky a priznám sa, že keby išlo o maniackeho zabijaka, tak by ma Short v úlohe nejakej "svine" určite zaujal. Avšak išlo o priemerný (v porovnaní s dnešnými filmami) americký kúsok, ktorý ma zaujal iba dabingom. V slovenskom znení účinkovali: JURAJ HRČKA, JÁN GALLOVIČ, IVAN LACA a ďalší.(8.5.2010)

 • Dale
  *

  Neuveriteľný Martin Short v neuveriteľnej úlohe protivného decka v tejto neuveriteľnej „komédii“. Celé je to neuveriteľný zlý sen. Čím skôr zabudnúť.(4.4.2003)

 • MJMilan
  ****

  Blbinka na nedělní odpoledne, která rozhodně neurazí. Docela solidně jsem se u ní nasmál, avšak spíše oddychový humor.(18.8.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,408,745Tržby Celosvetovo $-(15.1.2009)