Dobyvatel srdcí

Owen Roizman

John Carter

Kostýmy:

Anthea Sylbert

Hrdina vypadá jako oběť svých pudů a snad i ctižádosti, když zanedbává svou židovskou novomanželku a dělá ze sebe většinu filmu kašpara, aby obloudil anglosaskou blondýnu z lepší rodiny. Cybil Shepherd se do této role opravdu hodí, vypadá jako ta nejameričtější dívka z reklamy na Coca-Colu. No, ale happy end vlastně tone v trapnosti a prázdnotě.(14.2.2016)

• Houdini

Oscar 2 nominace: Herec VR - Eddie Albert, Herečka VR - Jeannie Berlin(20.4.2004)

• danecek24

30. Zlatý Glóbus za rok 1972 - nominace (3) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Charles Grodin, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jeannie Berlin, Nejlepší scénář - Neil Simon(3.1.2009)

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(14.2.2009)

Strašně se mi líbilo, jak měl film velkou část stopáže i dramatický nádech, kdy by stačilo jen málo, aby se komedie proměnila v něco, co bude spíše tragické. Trochu mě pak mrzelo, že finále byl téměř happy end. ale naštěstí jen téměř, protože i to, co je tady prezentováno, je nakonec dvojznačné. Skvěle zrežírované a zahrané. Kam se hrabe ubohý remake bratří Farrellyových.(19.8.2015)

• - Natáčelo se v Miami, New Yorku a Minneapolis. (Cheeker)