Moje letní story

It Runs in the Family

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 85 min

• Pohrobek

Dlouho očekávané pokračování A Christmas Story rovněž režírované Bobem Clarkem, rovněž podle románu Jeana Shepherda. Mnohem slabší než první díl.(11.8.2005)

První příběh byl krásný. Tento je jen hezký.(31.3.2013)

• MM_Ramone

Spomienky na dospievanie prerozprávané retrospektívou jedným z hrdinou príbehu. Ralphie Parker si nostalgicky zaspomína na dávnu letnú story, kedy bol ešte malým chlapcom. Druholigová rodinná komédia, v ktorej si zahral jednu z hlavných úloh Kieran Culkin. Je to mladší, menej talentovaný brat snáď najznámejšej detskej, filmovej hviezdy deväťdesiatých rokov minulého storočia Macaulayho Culkina. Takže v bratskom, hereckom súboji Kevin McCallister versus Ralphie Parker, jasne vyhráva blonďavý Kevin, čo ostal "Sám doma". **(20.3.2010)

Dobře, děj si až tak přesně do detailů nepamatuji, ale naprosto jasně si vybavuji kazetu s nápisem "Moje letní story", kterou strkám do videa a usedám do křesla s plyšákem. Moje srdcovka z dětství, stejně jako Všude dobře, doma nejlíp.(14.8.2011)

• Frantisek.Fu

15%(21.4.2018)