Som ohúrený. V roku 1999, teda počas prudkého úpadku domácej kinematografie vznikla dobrá slovenská rozprávka. Ako to v tých časoch u nás bývalo, Oľga Keleová si to napísala aj zrežírovala, div, že v tom aj nehrala. Scenár - na slovenské pomery komplikovaný, a preto zaujímavý. Odohráva sa v 2 asi najkrajších slovenských zámkoch (Smolenice a Bojnice). Trikovo na slušnej úrovni, hoci výprava (kostýmy) mohli byť lepšie. Vidieť znovu Pavelekovú a Dóczyho potešilo a Petra Millerová (princezná Lilian), pozitívne prekvapila. Najznámejšia je asi jej rola neposlušnej Barborky, z ešte československého večerníčka Otecko sa mi nepáči. Hrala aj epizódne role napr. v Paneláku a Kolonáde.(3.2.2018)

• corona

televízna rozprávka /jedno vzhliadnutie úplne stačí/, pri ktorej som celý čas rozmýšľala či je Ivana Christová horšia speváčka alebo herečka??(24.9.2008)

• Jinny

Pohádka lehce říznutá fantasy (pro neznalce - ano, může to být sakra rozdíl), ale bez atmosféry a velkoleposti, kterou máme na fantasy rádi.(9.5.2005)

Pěkná pohádka s nádechem čehosi zvláštního, to je možná tou hudbou nebo nevím. Já ani nevěděla, že tam hraje nějaká zpěvačka, a tak tuto pohádku hodnotím tak, jako bych o tom nevěděla, protože mě to jako důvod k snížení počtu * nepřipadá.(27.8.2012)

• - Filmováno na zámku Bojnice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)