poster

Kravička Connie (TV seriál)

 • český

  Kravička Klára

 • Kanada

  Connie the Cow

 • španělský

  Vaca Connie, La

Animovaný / Rodinný

Kanada / Španělsko, 2002, 130x7 min

Režie:

Josep Viciana

Scénář:

Josep Viciana
 • M-arta
  odpad!

  Nemám vůbec nic proti tomu, když jsou pohádky pro nejmenší pořádně ulítlé či psychedelicky odvázané - když se víc než uvolněně zachází s barvami nebo když všechny pohyby vypadají spíš zjednodušeně až primitivně legračně... (někdy to bývá dokonce plus - součást výrazu a nadsázky). Jenomže tady mě veškerý humor opravdu přešel. Pominu diskutabilní výchovnou hodnotu - ale něco po výtvarné stránce tak strašlivě nezvládnutého, rozpačitého a kýčovitého jsem už dlouho neviděla a doufám, že ani neuvidím. Absolutně nejednotné kresebné stylizace se tváří, že je to tak zřejmě v pohodě ("vždyť je to přece pro děti a ty kreslit "neumí", takže nepoznají, že to neumíme ani my"), rozporuplné pojetí pohybů veškeré havěti vypadá, jako by se tvůrčí tým nikdy na ničem nedomluvil nebo dokonce snad ani nesešel... (animačně trochu zajímavé jsou zásadně jenom vedlejší postavy a to ještě ne pořád)... Zkrátka a dobře, tohle je věc, která mě fakt URÁŽÍ. Kdybyste viděli, jak u nás na škole animují desetileté děti, jistě by jste pochopili proč.(30.1.2010)

 • troufalka
  *

  Příšerná animace, zvířátka se toporně pohybují, nejsou k poznání, mají nepřirozené barvy, hloupě deklamují, příběhy nestojí za nic. Takhle se kazí dětem vkus už od ranného dětství. Máte-li oprvdu rádi své dítko, vypínejte televizi ... :o)(10.2.2014)

 • unclejack
  *

  Hnusná temperková animácia v kombinácii so šialene otravným dabingom a naivňučkými zápletkami stvorili Vacu Connie. Akonáhle si natrvalo zaistila miesto v Kúzelnej škôlke, prestal som ju pozerávať a moje detské srdiečko sa uplo k pestrofarebnému gýču programovej ponuky Disney Channelu. Pri sledovaní Connie som len s nostalgiou spomínal na seriály typu Poštár Pat, Stavbár Bob alebo Kúzelníčky školou povinné - miestami boli síce otravné, ale aspoň ma neiritovali každou banalitou - napr. Kravička Connie pri presúvaní zmiesta na miesto zbesilo trepoce nohami a vydáva divný, nepochopiteľný zvuk...(17.7.2014)

 • Mariin
  ***

  Pro nejmenší děti ucházející...ale větším se animace určitě nebude líbit.(31.8.2009)

 • Pacco
  odpad!

  Kristepanekurvadoprdelecotoje? Krávy vypadají jako psi, barevní jsou jak čerstvě vyzvracená snídaně, psi mají čumák větší než nohy (a nikdy se nepřeváží), takže nechodí, ale hopsají. Všechny díly spočívají v pracovním postupu, že ona vyblitá kráva a hopsavý pes doskákají k nějakému dalšímu hybrid-zvířátku a vedou s ním řeči o hovnůů…juhůůůů… doporučeno mezinárodní sadistickou rodičovskou komorou pro všechny, kdo si myslí, že jejich děti mají mozek velikosti jepice (pamatujte ale, že násilí na dětech by se nemělo páchat ve velkém).(4.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace