Nastala chyba při přehrávání videa.
 • shudeee
  *****

  Hodně často sem se od srdce zasmál. Člověk by nevěřil, co vše se dá okolo jednoho vtipu vybudovat. Pochopit celý jeho kontext je však klíčové k tomu, aby si člověk tento dokument vychutnal.(16.7.2009)

 • neoBlast
  ****

  Kvalita obrazu je na hranici koukatelnosti, ale tvůrcům se povedlo mi alespoň částečně zprostředkovat srandu jakou si zažili při natáčení. Ono objíždět celou tu komediální smetánku muselo být přeci jen přenáročné na bránice. A ano, odpověď na otázku, která trápí každého přes spuštění The Aristocrats je: variování jednoho vtipu pořád dokola je překvapivě zábavné - ale na tom je vlastně celá "pointa" založena. 70 %(29.4.2011)

 • balone
  ****

  Musim říct, že na první shlédnutí jsem byl trochu znechucen, ale když jsem to viděl po druhé, smál jsem se nahlas a nemohl jsem jinak, než dát toto hodnocení.(14.7.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,377,461Tržby Celosvetovo $6,809,089(25.11.2008)

 • BuryGol
  ***

  90 minut debat na jeden vtip? Desítky komiků, kde měl každej jen chvilku? Dost nedomyšlený, podle mě. Dokument o jednom jedinym vtipu, kterej se táhne po generace a dá se do něj vložit jakejkoli humus, prasárna, úchylka, nechutnost a dobytčárna. Hlavně si pamatovat konec. "The Aristocrats".(31.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace