poster

Batman Beyond: Return of the Joker

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2000, 74 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  "Hello Gotham. Joker's back in town." Největší Batmanův protivník se vrací šílenější než kdy dřív, podporován legračním gangem zvaným Jokerz. Film je zajímavý hlavně propojením s původním animovaným seriálem a odkrytím toho, jak je možné, že je Joker i po tolika letech stále ve formě. Věřte budete překvapeni, stejně jako já. Film je plný akce, nenudil a hlavně závěrečný souboj Batmana a Jokera a Terryho skvělej nápad, jak ho porazit mě hodně bavil. Seriál Batman Beyond jsem zatím neměl možnost shlédnout, takže nemám s čím porovnávat. Terry mi ale jako Batman v tomhle novým kostýmu dost vyhovuje, narozdíl od Bruce z něj autoři neudělali něpřírozeně velkýho svalovce s býčí šíjí, díkybohu.(6.9.2008)

 • ScarPoul
  ****

  Batman Beyond je podobne ako animovaný seriál z roku 1992 veľmi pekným spojítkom, medzi komiksami a filmami. A rovnako ako pôvodný seriál aj Batman Beyond to dotiahol na jeden samostatný film. V ňom sa stretávame s Batmanovou Nemesis Jokerom. Čo k tomu povedať. Futuristický Gotham je výborné miesto pre nového Batmana, neónové bary, veľkolepé výbuchy a sympatických hrdinov. Mark Hamill znova ako Joker dokazuje, že okrem Luka má ešte jednu postavu ktorej vdýchol nenapodobniteľný prejav. Spojenie minulosti a budúcnosti bolo tým čo filmu vytrieskalo 4 hviezdu. Prehĺbenie charakterov a tento krát zaujímavo prevedená zápletka si ma získali natoľko, že som sa celý čas výborne bavil. Jedna z výborných animovaných adaptácií z komiksového DC univerza, ktorá posúva postavu Batmana ako samozvaného strážcu poriadku na úplne inú úroveň. A dvojičky ako príbuzné už starej Harley Quinn boli na spapanie.(28.9.2012)

 • Caszidy
  ***

  Přiznám se, že před shlédnutím snímku, jsem nebyl obeznámen se světem samotného seriálu Batman Beyond. Proto mi chvilku trvalo zvyknout si na Gotham City budoucnosti, odlišnou animaci, nového muže v netopýřím kostýmu i Bruce Waynea s holí. To vše jsem však brzy absorvoval. Co na mne ale působilo poměrně rušivým způsobem byl batmanův nový oblek, jenž mi evokoval epizodu ze seriálu Simpsonovi, v které si ředitel Skinner na Comic Con oblékl kostým kočičí ženy. Nejrušivějším prvkem je dle mého názoru "celoobličejová" kápě. Samotnému příběhu a ději nemám v podstatě co vytknout. Jokerův návrat byl působivý a děsivý. Zdánlivě nižší hodnocení způsobuje pouze fakt, že jsem se ještě plně neadaptoval na Batman Beyond, ač se mi řada jeho nápadů líbí.(9.10.2010)

 • klerik
  *****

  Fakt pecka. Navyše "natočená" v čase, keď by (po hranom BATMAN A ROBIN) po netopierovi ani pes neštekol. Odvážne posunutý príbeh do budúcnosti, kde je Bruce Wayne vlastne len prizerajúci sa dôchodca a nový Batman dokáže lietať pekne v štýle Iron Mana. I keď je film vo farebnom a klaunovskom prevedení, ktoré má pomerne blízko k Schumacherovým filmom, neupadá Jokerov návrat do sebaparódie. Od animáku DC ťažko čakať viac...(17.10.2015)

 • JohnnyD
  *****

  Ostal som ohromený. K futuristickej verzii Batmana som bol silno skeptický, no takýto strašidelný Batman tu ešte nebol. Navyše v uncut verzii sa to len tak mihoce vraždami a deštrukciou. Joker je jednoznačne najdesivejší v histórii animovaného Batmana a vlastne tromfne aj Nicholsona. Mark Hamill podáva životný výkon. Joker trúsi hlášku za hláškou a pritom ide z neho pekelný strach. Koniec je trošku za hlavu chytený, ale predsalen je to Batman budúcnosti. Jednoznačne môj favorit v rámci Batman Animated Universe 1992-2006.(9.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace