poster

Batman Beyond: Return of the Joker

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2000, 74 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *****

  Ostal som ohromený. K futuristickej verzii Batmana som bol silno skeptický, no takýto strašidelný Batman tu ešte nebol. Navyše v uncut verzii sa to len tak mihoce vraždami a deštrukciou. Joker je jednoznačne najdesivejší v histórii animovaného Batmana a vlastne tromfne aj Nicholsona. Mark Hamill podáva životný výkon. Joker trúsi hlášku za hláškou a pritom ide z neho pekelný strach. Koniec je trošku za hlavu chytený, ale predsalen je to Batman budúcnosti. Jednoznačne môj favorit v rámci Batman Animated Universe 1992-2006.(9.1.2012)

 • Spiker01
  ****

  Nato, že je to 15 let stará věc, je to fenomenální. I přes tu občasnou dětinčknost jsem byl překvapen, že se v animáku (s jehož předlohou nejsem mimochodem obeznámen) našlo i pár hrubších scén. No a neprůstřelnej argument, proč vidět tento kousek i po tolika letech - Kevin Conroy a Mark Hamill. Pokud máte rádi sérii Batman Arkham, jste s nimi náležitě obeznámeni...80%(17.9.2015)

 • Shakers
  ****

  Na to, že som sa k tomuto futuristickému Batmanovi ani nechystal a ani ma to moc nelákalo, dosť ma to prekvapilo a okamžite sa to u mňa zaradilo medzi tie najlepšie Bat-animáky. Terry McGinnis tu zastupuje pod plášťom Batmana viac ako dobre a aj keď je pravý Batman mimo hry o Bruceovi Waynovi sa to povedať nedá. Úplne najviac čo ma dostalo je samotný príbeh. Príbeh, v ktorom vystupuje Joker vždy stojí za to, obzvlášť keď si k tomu prirátame Marka Hamilla. Vynikajúci flashback síce ukazuje, že Joker je po smrti, ale z ničoho nič po vyše 40 rokoch sa Joker opäť dostava na scénu. Už samotný Bruce Wayne s ním mal veľké problémy, bude mu Terry McGinnis stačiť ? Presne tato otázka a samotný príbeh je na tom to najlepšie. 85% - 4*(23.7.2016)

 • Kothy
  ****

  Tenhle animák jsem objevil docela náhodou. Ukazuje nám Gotham budoucnosti, kde je Bruce Wayne už starý pán a Batmana dělá jeho asi asistent Terry McGinnis. Všechno se změní ve chvíli, kdy se do města vrátí Joker, který má být dávno mrtvý. I přes značné stáří animáku na mě působil dost dobře. Taky mě dost překvapila identita nového Jokera a potěšil návrat známých postav. Pro doplnění znalostí super věc. "Nepoznáš dobrý vtip."(3.5.2019)

 • BS
  ****

  Paráda, Terryho Batman je opravdu cool superhrdina se vším všudy! Samotný děj není bůhvíjak propracovaný, ale to se dá díky kvalitní akční řežbě oželet, velkým plusem jsou i flashbacky do minulosti, kdy vzpomíná madam Gordonová aka Batgirl :).Pro fanoušky Batmana skoro povinnost, pro ostatní "jen" akční animák. Mě se to dost líbilo, takže 4*.(17.8.2008)