poster

Batman pokračuje: Návrat Jokera

 • USA

  Batman Beyond: Return of the Joker

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2000, 74 min

Režie:

Curt Geda

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Robinson (komiks)

Scénář:

Paul Dini

Producenti:

Paul Dini

Střih:

Joe Gall
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  *****

  Fakt pecka. Navyše "natočená" v čase, keď by (po hranom BATMAN A ROBIN) po netopierovi ani pes neštekol. Odvážne posunutý príbeh do budúcnosti, kde je Bruce Wayne vlastne len prizerajúci sa dôchodca a nový Batman dokáže lietať pekne v štýle Iron Mana. I keď je film vo farebnom a klaunovskom prevedení, ktoré má pomerne blízko k Schumacherovým filmom, neupadá Jokerov návrat do sebaparódie. Od animáku DC ťažko čakať viac...(17.10.2015)

 • liquido26
  ****

  "Hello Gotham. Joker's back in town." Největší Batmanův protivník se vrací šílenější než kdy dřív, podporován legračním gangem zvaným Jokerz. Film je zajímavý hlavně propojením s původním animovaným seriálem a odkrytím toho, jak je možné, že je Joker i po tolika letech stále ve formě. Věřte budete překvapeni, stejně jako já. Film je plný akce, nenudil a hlavně závěrečný souboj Batmana a Jokera a Terryho skvělej nápad, jak ho porazit mě hodně bavil. Seriál Batman Beyond jsem zatím neměl možnost shlédnout, takže nemám s čím porovnávat. Terry mi ale jako Batman v tomhle novým kostýmu dost vyhovuje, narozdíl od Bruce z něj autoři neudělali něpřírozeně velkýho svalovce s býčí šíjí, díkybohu.(6.9.2008)

 • PKD
  ****

  Super. Pamatuji si, jak mi vždy vadilo a marně jsem čekal celý seriál, kdy se konečně aspoň někdo o Jokerovi zmíní a nic. Až na jednu mysteriózní scénu/záběr z dílu Joyride...celkem nic:( A Jokery nepočítám. A tady jsem/jsme se tenkráte konečně dočkali. A stálo/stojí to za to. I když tomu nedávám plný počet , tak silné 4 to má jisté. Pohled na starou Harley Quinnovou jest k nezaplacení.:) Samoz., že Conroy a Hamill to opět jistí na 200%. A vážně doporučuji ost. Sice má pouhých 38min. což je u ostček která běžně mají u DC animáků průměrně 55min. málo, ale lepší než nic. Rozhodně se nejedná o typickou Batman mjůzik, ale pro ty, co znají hudbu z tv s., to není zase tak velké kindrvajíčko.;-) Special quest star...hudebník, herec a spisovatel s býčí šíjí...Henry Rollins.;-)(28.10.2020)

 • BS
  ****

  Paráda, Terryho Batman je opravdu cool superhrdina se vším všudy! Samotný děj není bůhvíjak propracovaný, ale to se dá díky kvalitní akční řežbě oželet, velkým plusem jsou i flashbacky do minulosti, kdy vzpomíná madam Gordonová aka Batgirl :).Pro fanoušky Batmana skoro povinnost, pro ostatní "jen" akční animák. Mě se to dost líbilo, takže 4*.(17.8.2008)

 • Shakers
  ****

  Na to, že som sa k tomuto futuristickému Batmanovi ani nechystal a ani ma to moc nelákalo, dosť ma to prekvapilo a okamžite sa to u mňa zaradilo medzi tie najlepšie Bat-animáky. Terry McGinnis tu zastupuje pod plášťom Batmana viac ako dobre a aj keď je pravý Batman mimo hry o Bruceovi Waynovi sa to povedať nedá. Úplne najviac čo ma dostalo je samotný príbeh. Príbeh, v ktorom vystupuje Joker vždy stojí za to, obzvlášť keď si k tomu prirátame Marka Hamilla. Vynikajúci flashback síce ukazuje, že Joker je po smrti, ale z ničoho nič po vyše 40 rokoch sa Joker opäť dostava na scénu. Už samotný Bruce Wayne s ním mal veľké problémy, bude mu Terry McGinnis stačiť ? Presne tato otázka a samotný príbeh je na tom to najlepšie. 85% - 4*(23.7.2016)