Sherlock Koumes

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Velká Británie, 2018, 86 min

Vtipně vykoumané zápletky a skvělý dabing LS Productions pod vedením Alice Hurychové. Sherlock(David Novotný), Dr. Watson( Bohuslav Kalva) a Moriarty – Matěj Hádek.(29.3.2018)

Bylo nebylo jedno animované motovidlo z porcelánu? Cože?! No, obehraný vtip přestává být vtipem a tady se tvůrci o nějakou řachandu nebo sofistikovanost ani nesnažili. Jen využili už známý svět zahradních ozdob (vážně se dá někde sehnat sádrový Watson do zahrady?) a přizvali do něj i nejznámějšího detektiva všech dob. Ale příběh je vcelku obstojný a hrátky se Sherlocovým světem v říši panenek a oživlých maskotů sice nerozesmějí, ale na pousmání postačí. Irena Adlerová jako zhrzená barbína nemá chybu. SHRNUTÍ: Chcete jít na film s dětmi a nechcete mít chuť si to hned po titulcích hodit.(20.8.2018)

Hodně kleslo na kvalitě o proti super jedničky. I když se snažily nahrát super přiběhem nebylo to ono.(25.8.2018)

Takový ten průměr, který spíše nenadchne.(9.7.2018)

• silentname

Nie, ďakujem. "Sherlock Gnomes" skutočne poslal túto sériu do mizerných vôd a zabil to absolútne nezaujímavým pribehom s postavami, ktoré nemám absolútne žiadny dôvod sledovať. Najlepšou postavou je tu podľa mňa Watson. Čo sa týka ostatných, tak si najprv povedzme niečo o Sherlockovi. Osobne poviem, že toto je najotravnejší Sherlock, ktorého som za posledné roky videl. Jeho monológy ma nebavili, jeho ego ma otravovalo a celkovo to len zabíjalo celý film. Čo sa týka Gnomea a Juliet, tak načo sú vlastne v tomto filme? Vôbec to nemuselo byť pokračovanie s týmito postavami, ktoré sme už videli a akosi to pôsobilo, že nasilu tam chcú dať nejaký koncept a dôvod na to, aby tu vlastne mohli byť a naučiť sa lekciu, ktorú dostanú aj Sherlock s Watsonom. Lenže nepotrebujeme to na dvoch frontoch. Animácie sú stále dobré a film skutočne vyzerá schopne, no inak mu asi ani neviem nič iné pochváliť. Je to oveľa menej zaujímavé, než bol minulý film, zbytočne komplikované a jediné čo je dobré je pár fórov na úvod, ktoré však potom nedokážu zachrániť zvyšok filmu, ktorý je jeden zbytočný mix všetkého, čo bolo poruke. Osobne neodporúčam vidieť. Okrem je to tak maximálne predvídateľné, že ani nejakú záhadu tu vlastne nelúštime. Hodnotenie: C-(6.11.2018)

• Gogo333

Už jednička mě nijak nezaujala a tady je to prakticky to samé. Celé to je nudné a nezajímavé. Naprosto zbytečné pokračování.(10.10.2018)

pokračování,na které nejspíš nikdo dychtivě nečekal a které dopadlo úplně stejně jako první díl...velký potenciál utopený v nedotaženostech a klišé.Tu a tam přijde osvěžující nápad,nebo gag,ale je jich podobně jako v jedničce málo...60%(11.6.2018)

• Silwer

Ja nevim...nedokoukal jsem to..ze vsech tech trpasliku co se maji rozbit a nerozbijou se ani po dopadu na beton jsem dostal koprivku🙄(31.10.2018)

• Hapretor

Na animák strašně sterilní. Velmi málo vtipné. Nudné. V kině se uchechtlo snad jen jedno dítě. Nenápadité. Bez jediného zapamatovatelného gagu. Takhle se animák nedělá. Příběh ok. Animace ok. Průběh - bohužel nuda, fakt nuda ...(5.5.2018)

• oveckaoa

Tohle je takové pokračování z povinnosti podobně jako třeba Velká Oříšková Loupež a vzniklo nejspíše jen díky tomu, že první díl byl úspěšný a něco vydělal. Už první díl nebyl nic moc (dal jsem myslím, že 60 procent) a tohle je daleko horší. Humor zde už není takřka žádný, postavy nevyužité (kdyby tam Gnomeo nebyl nic se nestane) a i písně ubyly. Hodnotím méně než jako tohle https://www.csfd.cz/film/595794-hleda-se-princezna/komentare/.(9.6.2018)

Nenadchne a neurazí. 🔍 50%(14.10.2018)

• Hovado

Zatím nejnudnější pohádka roku. Nudné, pomalé a ten drobek opravdu několika málo vtípků (spočítalo by se to na prstech jedné ruky) vážně nestačí na lepší hodnocení. Děti se nudily, dospělí se nudili, kino tiché a ani hláska. Nejlepší byl hlavní padouch. Za něj jedna hvězda. Jinak slabota.(9.4.2018)

• RAFT

Druhý díl ,čekaly jsme 7 let a docela povedený animák.Menší publikum si animák oblíbí a dospělý budou sem tam trpět.55%(9.6.2018)

Trochu mě to zklamalo(4.4.2018)

Je to příjemný a pohodový film na který se dá koukat.(24.10.2018)

• Slon Hotovson

Viděl jsem už lepší animované filmy, ale Sherlock Koumes mě nezklamal. Hraje si vtipně postavami a příběhy A. C. Doyla, takže na své si přijde i postarší milovník klasických detektivek a přitom může vzít bez obav své ratolesti, které si užijí nejrůznějších vtípků i přehršle trpajzlíků rozličných charakterů. A nejlepší je padouch Moriarty!(29.3.2018)

• MUNRO

Jen by mě zajímalo,kterej vymaštěnec vyprodukoval ten imbecilní překlad názvu..(1.8.2018)

Docela dobrý příběh o významu přátelství. Hodnotil jsem z pohledu dospělého, pokud jste dítě okolo 7 - 8 let, přidejte si ještě jednu hvězdu. Klukovi se to líbilo a to je hlavní, ne ? :)(14.5.2018)

• mimozakon

...alebo parodia na rozne veci vo svete gnomov....alebo o tom, ako som sa celkom nudil... 2 boratovky z 5(18.8.2018)