Sherlock Koumes

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Velká Británie, 2018, 86 min

Trochu mě to zklamalo(4.4.2018)

Takový ten průměr, který spíše nenadchne.(9.7.2018)

pokračování,na které nejspíš nikdo dychtivě nečekal a které dopadlo úplně stejně jako první díl...velký potenciál utopený v nedotaženostech a klišé.Tu a tam přijde osvěžující nápad,nebo gag,ale je jich podobně jako v jedničce málo...60%(11.6.2018)

• Hapretor

Na animák strašně sterilní. Velmi málo vtipné. Nudné. V kině se uchechtlo snad jen jedno dítě. Nenápadité. Bez jediného zapamatovatelného gagu. Takhle se animák nedělá. Příběh ok. Animace ok. Průběh - bohužel nuda, fakt nuda ...(5.5.2018)

• oveckaoa

Tohle je takové pokračování z povinnosti podobně jako třeba Velká Oříšková Loupež a vzniklo nejspíše jen díky tomu, že první díl byl úspěšný a něco vydělal. Už první díl nebyl nic moc (dal jsem myslím, že 60 procent) a tohle je daleko horší. Humor zde už není takřka žádný, postavy nevyužité (kdyby tam Gnomeo nebyl nic se nestane) a i písně ubyly. Hodnotím méně než jako tohle https://www.csfd.cz/film/595794-hleda-se-princezna/komentare/.(9.6.2018)

• Hovado

Zatím nejnudnější pohádka roku. Nudné, pomalé a ten drobek opravdu několika málo vtípků (spočítalo by se to na prstech jedné ruky) vážně nestačí na lepší hodnocení. Děti se nudily, dospělí se nudili, kino tiché a ani hláska. Nejlepší byl hlavní padouch. Za něj jedna hvězda. Jinak slabota.(9.4.2018)

• RAFT

Druhý díl ,čekaly jsme 7 let a docela povedený animák.Menší publikum si animák oblíbí a dospělý budou sem tam trpět.55%(9.6.2018)

• Slon Hotovson

Viděl jsem už lepší animované filmy, ale Sherlock Koumes mě nezklamal. Hraje si vtipně postavami a příběhy A. C. Doyla, takže na své si přijde i postarší milovník klasických detektivek a přitom může vzít bez obav své ratolesti, které si užijí nejrůznějších vtípků i přehršle trpajzlíků rozličných charakterů. A nejlepší je padouch Moriarty!(29.3.2018)

Vtipně vykoumané zápletky a skvělý dabing LS Productions pod vedením Alice Hurychové. Sherlock(David Novotný), Dr. Watson( Bohuslav Kalva) a Moriarty – Matěj Hádek.(29.3.2018)

Docela dobrý příběh o významu přátelství. Hodnotil jsem z pohledu dospělého, pokud jste dítě okolo 7 - 8 let, přidejte si ještě jednu hvězdu. Klukovi se to líbilo a to je hlavní, ne ? :)(14.5.2018)