Sherlock Koumes

• Nový Zéland

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Velká Británie, 2018, 86 min

• Slon Hotovson

Viděl jsem už lepší animované filmy, ale Sherlock Koumes mě nezklamal. Hraje si vtipně postavami a příběhy A. C. Doyla, takže na své si přijde i postarší milovník klasických detektivek a přitom může vzít bez obav své ratolesti, které si užijí nejrůznějších vtípků i přehršle trpajzlíků rozličných charakterů. A nejlepší je padouch Moriarty!(29.3.2018)

Takový ten průměr, který spíše nenadchne.(9.7.2018)

• oveckaoa

Tohle je takové pokračování z povinnosti podobně jako třeba Velká Oříšková Loupež a vzniklo nejspíše jen díky tomu, že první díl byl úspěšný a něco vydělal. Už první díl nebyl nic moc (dal jsem myslím, že 60 procent) a tohle je daleko horší. Humor zde už není takřka žádný, postavy nevyužité (kdyby tam Gnomeo nebyl nic se nestane) a i písně ubyly. Hodnotím méně než jako tohle https://www.csfd.cz/film/595794-hleda-se-princezna/komentare/.(9.6.2018)

Bylo nebylo jedno animované motovidlo z porcelánu? Cože?! No, obehraný vtip přestává být vtipem a tady se tvůrci o nějakou řachandu nebo sofistikovanost ani nesnažili. Jen využili už známý svět zahradních ozdob (vážně se dá někde sehnat sádrový Watson do zahrady?) a přizvali do něj i nejznámějšího detektiva všech dob. Ale příběh je vcelku obstojný a hrátky se Sherlocovým světem v říši panenek a oživlých maskotů sice nerozesmějí, ale na pousmání postačí. Irena Adlerová jako zhrzená barbína nemá chybu. SHRNUTÍ: Chcete jít na film s dětmi a nechcete mít chuť si to hned po titulcích hodit.(20.8.2018)

Hodně kleslo na kvalitě o proti super jedničky. I když se snažily nahrát super přiběhem nebylo to ono.(25.8.2018)