Film se odehrává v Americe sedmdesátých let. Kenny je žákem střední školy, kde se učí opravovat auta. V den, kdy si třída vybírá auto pro ročníkovou práci na vrakovišti, zachraňuje Corvette stingray z lisu. Okamžitě upře všechnu svoji aktivitu do záchrany a vylepšení tohoto auta. V okamžiku, kdy se opraveným autem třída projíždí po ulici a dolaďuje motor, jednomu spolužákovi auto při kupování coly ukradnou. Dealer mýdel na benzínce, kde Kenny pracuje, auto poznává na fotografii a sděluje, že ho viděl v Las Vegas. Kenny se tedy vydává na cestu za "svou" Vette a cestou ho čeká spousta zajímavých setkání. Najde svoje auto? (ČSFD)

Blazkowicz

Opravovat auto na střední by mě fakt bavilo. No co už. Jakmile se Vette ztratí a kluk ji jede hledat do Vegas, tak mě film přestal bavit. Tam je to totiž jen o poflakování a práci, které kluk musí dělat. Navíc ta jeho upišťená kamarádka z karavanu je otravná. Nakonec ani nevím, jak že to auto vlastně našli. 2* ()

kamigava

Vůbec jsem od toho nic nečekal a byl jsem mile překvapen. Ze začátku mě to moc nebralo, ale jakmile Mark Hamill ztratí Korvetu, začne ji usilovně hledat po Vegas a vystřídá několik prací, začalo mě to taky bavit. Rozhodl jsem se na to podívat kvůli Markovi, kterého jsem chtěl vidět v jiné roli než je Luke Skywalker ze SW. V momentě, kdy potká prostitutku Vanesu, je to o něco zajímavější, vtipnější a Annie Potts je tu prostě suprová. Její vzhled a hlavně hlas mi velmi připomínají Audrey Hepburn, která je podle mého také výtečná herečka. Lehká erotika se tu taky najde. Nakonec vše dobře dopadne a Korveta se vrátí domů. Je to pěkný a oddychový filmeček, u kterého jsem mohl konečně vypnout. Občas taková komedie neuškodí, než jen sledovat vážná, psychologická dramata... :D 80 %. ()

vitekpe

Hamill nic extra nepredvadi, Annie je bezvadna, corvettka pekna. Ale nejlepsi z celyho filmu je Give Me the Night od Dusty S. :-) Odpocinkova roadmovie. ()