Do firmy Dunder Mifflin přijede natáčet dokumentární štáb. Přivítá ho zcela bezradný manažer Michael Scott, který právě zjistil, že pobočka možná bude muset propouštět. (Netflix)

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To jsem se takhle jednou rozhodla, že se jednou kouknu na nějakej ten americkej sitcom. Za oběť jsem si vybrala The Office. Neměla jsem žádný velký očekávání, přece jenom sitcomy zrovna nejsou můj šálek kávy, ale hned první epizoda mi zlepšila náladu, hlavně po novým díle Game of Thrones, takže myslím, že tohle bude asi jedinej sitcom, ze kterýho uvidím víc než pár dílů (možná). ()

alisa.upir

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ohrádka okolo pracovní desky stolu z tužek, kancelářské potřeby v želatině, Michael jakože ze srandy vyhodí Pam... "we work hard and play hard, sometimes we play hard when we should be working hard" :D ()

Rayen1

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Abych pravdu řekl, nějak mě teda první díl neoslovil, Steve hraje strašnýho debila a všichni vypadají, že by v seriálu/kanclu nejradši vůbec nebyli... byla to celkem nezáživná věc o ničem, každopádně pobavil gag s želé... :D snad se to rozjede... ()

KuceraJohny

Nějak nevím co k tomu říct, rozhodl jsem se sledovat Kancl a první díl mě nijak neuchvátil. Klidně bych dal dvě hvězdičky, na druhou stranu nebylo to nic tak strašného, spíš zatím nic netuším a věřím, že se to postupně, až se dostanu do nitra zúčastněných, zlepší. ()