Come cani arrabbiati

Krimi

Itálie, 1977, 86 min

Mario Imperoli

Romano Albani

Velmi silný zločinecký film, který je nejen patřičně akční, ale hlavně brutálně násilný, poměrně krvavý a tragický. Zapomenuté klasické poliziesco, které mě v některých svých sekvencích hodně překvapilo svou poměrně velkou a někdy šokující hojností různé ohavnosti, nahoty a sexu a celkové špinavosti, kterou byl film celý prosycen. Jen ta hudba mohla být přece jen lépe zvolena a vhodnější, příliš mi zde k tomuto druhu filmu neseděla. Finále ve znamení lynče bylo docela efektní záležitostí, podobnou scénu jsem například viděl ve výborném "Stunt Squad" (77) s Marcelem Bozzuffim v hlavní roli, kde jsem tenkrát napsal, že jsem podobnou scénu viděl v tomto italském specifickém subžánru zcela poprvé (mýlil jsem se, poprvé ano, ale ne naposledy, jak se zdá)...Tento film je podle jednoho nejmenovaného webu prý nepříliš snadné objevit, dokonce se prý nějaká řecká VHS kopie v italštině, prodávala něco málo přes 1,000 Euro. V současnosti je třeba na Ebay.com dražen originální plakát k filmu z roku '76, cena 143.75 $1! No, nekupte ho..:-) Spokojenost.(8.8.2010)

• dopitak

Trojka v závodních kuklách loví osamělé milence, na grupáč nakládá v ulici lásky její kněžky. Srdnatý komisař jim jde těžce po krku, při tom si ale stihne zašpásovat s kolegyní (Paola Senatore moc pěkná). Počet odhalených poprsí je vysoký, vlastně počet vražd žen je jen o jednu nižší. Viděno v právě té "skvělé" kopii, co popisuje kolega Karlos80.(29.1.2018)

Pomerne nasilne poliziotteschi, ovsem tim jeste zabavnost zarucena neni. Z meho pohledu spise podprumerny kousek, ozvlastneny ucasti Paoly Senatore. 3-(29.5.2016)