poster

Flash 2: Tricksterova pomsta

 • USA

  Flash II: Revenge of the Trickster, The

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 1991, 88 min

Režie:

Danny Bilson

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • choze
  odpad!

  Spojené epizody "The Trickster" a Trial of the Trickster" z flashovského seriálu, ve kterém je mimochodem odděluje celých osm epizod, ve filmu pak titulek "o tři měsíce později". Na scénu nastupuje nejslavnější padouch seriálu, excentrický iluzionista a mistr převleků Trickster rozjařeně přehrávaný Markem Hamillem (silně připomínajícím Jima Carreyho v roli Hádánkáře z BATMANA NAVŽDY a stejně jako on končící ve vypolstrované cele) a měnící do té doby temný seriál s civilními záporáky v infantilní frašku. Trickster s Flashem nejdříve soupeří o stejnou ženu a poté mu vymyje mozek a udělá z něj svého partnera. Nevytrhne to ani seriálová znělka od Danny Elfmana.(12.9.2008)

 • SNCIS
  **

  Luke Skywalker přešel k temné straně síly. Hovořím o Marku Hamillivo, který zde ztvárnil šíleného Trickstera. Kostýmy zde jsou horší, jak od Joela Schumachera. Oproti drsné a temné jedničce je dvojka spíše humorná, nebo se o tu komedie alspoň snaží. Mne pobavilo - Duo policistů "Harry ty jsi Flash!" Pak také krásná paní Trickster v podání Corinne Bohrer. Byla roztomilá, trapný kostým odpouštím (prsíčka ji tam vynikali). Děj filmu je poměrně jednoduchý - Flash na začátku dopadne Trickstera a předává ho policii . Ten pak zastřelí policisty a uteče při převozu. No, a od té chvíle chce Trickster pomstu, tak souboj "titánů" může začít. Dvojka nepřekonala jedničku, to v žádném případě. - 30%.(7.4.2017)

 • nash.
  **

  Po slušném prvním dílu zklámání.. jedinou náplastí je skvělý Mark Hamill...(1.7.2004)

 • SeBig
  ***

  Mark Hamill jako Trickster naprostej borec, celý film zachranuje. Flash díky němu nabral na zábavě, spíš teda nabral zábavu, páč v předchozím žádna skoro nebyla, Flash je samotnej nudnej. Taky mě dostal reportér a to jeho baby.(13.6.2017)

 • Psycho.R
  ***

  Oproti prvnímu dílu příliš barevné, příliš veselé. Je znát, že jde o dvě epizody seriálu, oproti pilotu, který fungoval výborně.(27.1.2017)