Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace)

Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

"We are back, baby!" Futurama je zpět! Navazuje na konec páté série, a i když jí ty vypatlanci zrušili tak za to dostali namláceno a to pořádně! Futurama je zpátky v celé kráse a tak se Fry, Leela a Bender mohou vrátit jako posádka Planet Express. Mimozemská rasa Naháčů rozkrádá celou Zemi a je pouze na našich oblíbených hrdinech, aby zachránili celý Vesmír. Sranda pokračuje, když se na zadku Phillipa J. Frye objeví kód pro cestování časem. Film má velmi dobře zpracovaný příběh a za cestování časem má ode mě jedničku s hvězdičkou. Zajímavý příběh doplňují všechny známé i méně známé postavy z celého seriálu. Navíc má několik pevných vazeb na seriál. Proto fanouškům neujdou ty krásné narážky i hezké mosty do příběhu. Z připravovaných čtyř filmů o Futuramě je Benders Big Score jasně nejlepší. Velká porce humoru a zábavy. Pro fanoušky povinnost. Zkrátka když jí miluješ… PS: Objeví se i Zapp Brrrrannigan! (100 %)(2.12.2012)

Hurá třikrat je zpět! Společnost BOX , ktera nedala prava na vysilání PLANET EXPRES do Vesmíru , byla zbavena techto lidí. Byly nasledne zmlaceni , svým zranenim podlehly a pote rozdrcení na prasek na zasyp urcitych partii. A máme je zpět! Naší oblíbenou PLANET EXPRES CREW! Hurá , čekaní nebylo tak dlouhé! Svět je napaden emzáky živící se informacemi a kteri diky emailu získají temer vse. Zoidberg je králem nigérie - Hurá! A je tu objeven zpusob cestovaní casem a celé ukryto na zadku koho jiného než FRY. Bender napaden trojanem/virem je v moci novych vladcu planety a tak krade vse co v historii bylo cenné , svaté nebo neprikované. Tento film se mi libil nejvíce ze zatím vydanych filmu ( psané - cerven 2008 ) , jelikož má plno vtipu a hlavně myšlenku cestovaní casem což mám rád a filmy s timto motivem miluju ( Navrat do budoucnosti , Osudový dotek atd.). Vynikající navození na seriál ! Sice nekolik dilu namisto filmu by bylo lepší , ale tady máte tak 4 díly dohromady! Zero , One, One , Zero , Zero .......(15.3.2008)

Je to vlastně natažená jedna epizoda do jednoho celovečeráku a to znamená, že všechny vtipy a hlášky se rozplynou a jenom koukáte a čekáte, jestli se vůbec budete smát. Nejlepší hlášku měl asi můj oblíbený Zoidberg, možná dvě, Bender zklamal a o Fryovi nemluvě. Vcelku hezká byla zápletka s Larsem alias Fryem No. 2. Jinak slabota, ale stejně se na to dalo koukat!(16.1.2008)

Myslím si že kdyby měla první filmová futurama jiný příběh, určitě by to dopadlo lépe. Seriál mám strašně rád a třeba Simpsonovi ve filmu, mi přišli mnohem lepší. Děj je příliš chaotický a spíš jsem přemýšlel nad tím, jak to vlastně je s minulostí, přítomností, budoucností (je pravda, že jako celek to nakonec dává smysl)….. než abych si užíval humorné scénky. Některé jsou vážně hodně povedený, jiné horší a nemohl jsem se zbavit pocitu, že se autoři do filmu snažili nacpat příliš mnoho věcí najednou. Celý film pak působí jako japonské jídlo – malé porce, ale hodně chodů. Opravdu jsem nečekal, že budu muset dát jen 3 hvězdy.(25.10.2010)

Z Futu-celovečerníčků rozhodně můj nejoblíbenější. Fakt na úrovní teho Simpsonovskýho! Na ten "What a twist!" jsem sice přišel dřív, než se prokázal (což zrovna s českym dabingem nebude problém asi pro nikoho s íkvé > 100), ale stejnak mě zaskočil... taky při útoku na hvězdy smrti mám vždycky husinu a tu melodii fakt žeru, stejně jako všecky díly vo tem, jak je "galantní idiot" Fráj bestyjálně zabouchlej do Lííly:) KÁMO, FAKT DOBREJ FÓR... CO? ...TVŮJ ŠULÍN!xD(5.9.2013)

• - V muzeu hlav můžete objevit hlavu Apua ze seriálu Simpsonovi, Erica Cartmana ze South Parku nebo Jona Stewarta. (Pluhy)

• - V tomto filmu Nibbler potřetí promluví. (CrypzzXD)

• - Spoiler: 'Zylex', nová postavička z úvodní znělky je k vidění pouze na okamžik v Elzarově restauraci. (Pluhy)