poster

Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace)

 • USA

  Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

 • Lucasion
  *****

  "We are back, baby!" Futurama je zpět! Navazuje na konec páté série, a i když jí ty vypatlanci zrušili tak za to dostali namláceno a to pořádně! Futurama je zpátky v celé kráse a tak se Fry, Leela a Bender mohou vrátit jako posádka Planet Express. Mimozemská rasa Naháčů rozkrádá celou Zemi a je pouze na našich oblíbených hrdinech, aby zachránili celý Vesmír. Sranda pokračuje, když se na zadku Phillipa J. Frye objeví kód pro cestování časem. Film má velmi dobře zpracovaný příběh a za cestování časem má ode mě jedničku s hvězdičkou. Zajímavý příběh doplňují všechny známé i méně známé postavy z celého seriálu. Navíc má několik pevných vazeb na seriál. Proto fanouškům neujdou ty krásné narážky i hezké mosty do příběhu. Z připravovaných čtyř filmů o Futuramě je Benders Big Score jasně nejlepší. Velká porce humoru a zábavy. Pro fanoušky povinnost. Zkrátka když jí miluješ… PS: Objeví se i Zapp Brrrrannigan! (100 %)(2.12.2012)

 • Kryton
  *****

  Hurá třikrat je zpět! Společnost BOX , ktera nedala prava na vysilání PLANET EXPRES do Vesmíru , byla zbavena techto lidí. Byly nasledne zmlaceni , svým zranenim podlehly a pote rozdrcení na prasek na zasyp urcitych partii. A máme je zpět! Naší oblíbenou PLANET EXPRES CREW! Hurá , čekaní nebylo tak dlouhé! Svět je napaden emzáky živící se informacemi a kteri diky emailu získají temer vse. Zoidberg je králem nigérie - Hurá! A je tu objeven zpusob cestovaní casem a celé ukryto na zadku koho jiného než FRY. Bender napaden trojanem/virem je v moci novych vladcu planety a tak krade vse co v historii bylo cenné , svaté nebo neprikované. Tento film se mi libil nejvíce ze zatím vydanych filmu ( psané - cerven 2008 ) , jelikož má plno vtipu a hlavně myšlenku cestovaní casem což mám rád a filmy s timto motivem miluju ( Navrat do budoucnosti , Osudový dotek atd.). Vynikající navození na seriál ! Sice nekolik dilu namisto filmu by bylo lepší , ale tady máte tak 4 díly dohromady! Zero , One, One , Zero , Zero .......(15.3.2008)

 • Trainspotter
  ***

  Je to vlastně natažená jedna epizoda do jednoho celovečeráku a to znamená, že všechny vtipy a hlášky se rozplynou a jenom koukáte a čekáte, jestli se vůbec budete smát. Nejlepší hlášku měl asi můj oblíbený Zoidberg, možná dvě, Bender zklamal a o Fryovi nemluvě. Vcelku hezká byla zápletka s Larsem alias Fryem No. 2. Jinak slabota, ale stejně se na to dalo koukat!(16.1.2008)

 • Hismael
  ***

  Myslím si že kdyby měla první filmová futurama jiný příběh, určitě by to dopadlo lépe. Seriál mám strašně rád a třeba Simpsonovi ve filmu, mi přišli mnohem lepší. Děj je příliš chaotický a spíš jsem přemýšlel nad tím, jak to vlastně je s minulostí, přítomností, budoucností (je pravda, že jako celek to nakonec dává smysl)….. než abych si užíval humorné scénky. Některé jsou vážně hodně povedený, jiné horší a nemohl jsem se zbavit pocitu, že se autoři do filmu snažili nacpat příliš mnoho věcí najednou. Celý film pak působí jako japonské jídlo – malé porce, ale hodně chodů. Opravdu jsem nečekal, že budu muset dát jen 3 hvězdy.(25.10.2010)

 • Wheelcrusher
  *****

  Z Futu-celovečerníčků rozhodně můj nejoblíbenější. Fakt na úrovní teho Simpsonovskýho! Na ten "What a twist!" jsem sice přišel dřív, než se prokázal (což zrovna s českym dabingem nebude problém asi pro nikoho s íkvé > 100), ale stejnak mě zaskočil... taky při útoku na hvězdy smrti mám vždycky husinu a tu melodii fakt žeru, stejně jako všecky díly vo tem, jak je "galantní idiot" Fráj bestyjálně zabouchlej do Lííly:) KÁMO, FAKT DOBREJ FÓR... CO? ...TVŮJ ŠULÍN!xD(5.9.2013)

 • - V muzeu hlav můžete objevit hlavu Apua ze seriálu Simpsonovi, Erica Cartmana ze South Parku nebo Jona Stewarta. (Pluhy)

 • - V tomto filmu Nibbler potřetí promluví. (CrypzzXD)

 • - Spoiler: 'Zylex', nová postavička z úvodní znělky je k vidění pouze na okamžik v Elzarově restauraci. (Pluhy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace