poster

Scooby-Doo a ostrov zombií

 • USA

  Scooby-Doo on Zombie Island

 • Slovensko

  Scooby-Doo na ostrove Zombiov

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Horor

USA, 1998, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • matthew.17
  *****

  Jeden z mojich obľúbených filmov o Scoobym (ak nie najobľúbenejší) Film sa drží svojej seriálovej predlohy, zároveň sa ale posúva ďalej s oveľa strašidelnejšími záporákmy. V Scoobym sú akési "zvraty" rarita, ale tu naozaj nečakáte ako ten filn dopadne a to čo od začiatku vyzerá byť ako klišé na ktorom filme stavia je úplne iné ako by sa zdalo =) 5*(8.2.2011)

 • darkrobyk
  ****

  Z dílny H+B jsem jako kluk miloval psa Filipsa s neodolatelným hlasem J.Brudera, stejně jako Méďu Béďu. Rošťárny Scooby-Doo mě poněkud minuly. Ovšem tenhle film mě velmi potěšil. Už úvodní scéna jak vystřižená z hammerovského hradu odehrávající se uprostřed půlnoční bouře příjemně naladila. Na setkání se zombie příšerami bylo nutné chvilku vyčkat, ale příšery vstávající z hrobů, vynořující se z močálů a kostry obalující se masem neměly chybu! A což proměna v kočičí démony! Kam se hrabe královna měnící se ve stařenu ve Sněhurce, která mě ještě několik nocí po zhlédnutí v kině děsila. Zkrátka perfektní strašidelný film v pravých chvílích odlehčený humorem. Co jediné mně vadilo - četné konzumace jídla, co konzumace, přímo orgie! V půlce už mi kručel žaludek do rytmu a ještě před koncem jsem zvládl krátkou trasu TV-špajs-lednička-TV. Není divu, že celý film je přímo elektrizující, když jeden z tvůrců se jmenuje Fukushima...(2.7.2011)

 • t.mon
  ****

  Paráda, paráda a napotřetí to bohužel nejde. SDoZI je suprovej, Scooby a Shaggy bez diskuze nejlepší, děsivé prostředí močálů, fajn zombíci a Scoobyho keksy. Plusy. A teď mínusy. Debilita některých postav (obzvlášť Daphne, které je mimořádně blbá, trapná a ty její oči :D), ne moc dobrej scénář a blbej závěr (SPOILER! Sice to že to nebyli padouši ale skuteční zombíci a duchové a vlkodlaci je sice fajn, ale mě to nesedlo. Konec SPOILERU). Ale nějaká změna to je a přece jenom je SDoZI Scooby-Doo a Scooby-Doo je Scooby-Doo :D. Slabší 4.(15.7.2012)

 • štísko
  *

  Takto laděné filmy bych za rodinné, potažmo dětské vůbec nevydával. Jako horor to není špatné a kdo si chce užít pár šoků, tak určitě nebude zklamaný. Já bych ale filmi s polorozpadlými zombiky svoje děti nekrmil. Dávám jednu hvězdičku, protože tenhle díl rozhodně mezi filmy pro děti nemá co dělat. Kdyby to bylo určeno čistě pro dospělé, tak bych dal víc.(28.1.2013)

 • Campbell
  *****

  První a zároveň jediný filmový Scooby-doo jaký jsem kdy viděl. A hned je to pecka. Seriál jsem nikdy moc neprožíval ale poměrně rád jsem na něj koukal. Tohle je ale něco u čeho se pobaví i dospělý, nečekejte pohádku plnou veselých barviček, tohle je takový horor pro děti. Pár fakt strašidelných scén(samozřejmě pro ty menší) se najde. Já jsem se jako menší(film jsem viděl poprvé tuším v roce 1999) tak jsem se i bál. Každopádně je to delší a LEPŠÍ díl seriálu. A jedna z mých nejoblíbenějších pohádek před rokem 2000.(31.7.2010)

 • - Film je venovaný Donovi Messickovi, ktorý ako prvý prepožičal svoj hlas postave Scooby Doo. (riso677)

 • - V tomto filme šoféruje "The Mystery Machine" po prvý krát niekto iný ako Fred. (riso677)

 • - Natočené podľa nedokončenej epizódy série Swat Kats (1993) od Glenna Leopolda s názvom "The Curse of Kataluna". (riso677)