Reklama

Reklama

Scooby-Doo a ostrov zombií

  • USA Scooby-Doo on Zombie Island (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Scooby-Doo a jeho přátelé se znovu setkali, aby vyřešili tu nejstrašnější záhadu ve své kariéře. Legrační parta se vydává na záhadný ostrov pátrat po tajemném duchovi piráta Moonscara. Ostrov je však plný husí kůži nahánějících duchů a strašidel, se kterými se naši detektivové setávají...a chvíli to vypadá, že tohle dobrodružství bude tím posledním.Scooby-Doo a ostrov Zombie je tou nejveselejší příhodou všech dob, která vyniká množstvím legrace, napětí a báječným hudebním doprovodem. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

woody 

všechny recenze uživatele

Tohle je fakt silný.Když jsem to viděl ve škole poprvé(bylo mi asi šest)tak jsem se fakt lekl, protože jsem myslel zvyklý na seriál že tam budou dvě srandovní honičky a z ducha či jakékoliv jiné potvory se vyklube údržbář Jim.Chyba!Z lidí se vyklubou zoombí a z toho jsou dvě honičky s padesáti polorozpadlími zombíky.Opravdu síla na šestiletého haranta,který je odkojený Šmouli a Donaldem.Musel jsem se podívat na přebal jestli to nerežíroval Fulci případně Romero. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Z dílny H+B jsem jako kluk miloval psa Filipsa s neodolatelným hlasem J.Brudera, stejně jako Méďu Béďu. Rošťárny Scooby-Doo mě poněkud minuly. Ovšem tenhle film mě velmi potěšil. Už úvodní scéna jak vystřižená z hammerovského hradu odehrávající se uprostřed půlnoční bouře příjemně naladila. Na setkání se zombie příšerami bylo nutné chvilku vyčkat, ale příšery vstávající z hrobů, vynořující se z močálů a kostry obalující se masem neměly chybu! A což proměna v kočičí démony! Kam se hrabe královna měnící se ve stařenu ve Sněhurce, která mě ještě několik nocí po zhlédnutí v kině děsila. Zkrátka perfektní strašidelný film v pravých chvílích odlehčený humorem. Co jediné mně vadilo - četné konzumace jídla, co konzumace, přímo orgie! V půlce už mi kručel žaludek do rytmu a ještě před koncem jsem zvládl krátkou trasu TV-špajs-lednička-TV. Není divu, že celý film je přímo elektrizující, když jeden z tvůrců se jmenuje Fukushima... ()

Reklama

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Keby mám tak o 14 - 15 rokov menej tak sa pri tomto asi trasiem strachom. Perfektné príšery, ktoré boli úžasné nakreslené a všeobecne naozaj dobrá animácia. Trošku nezvyk na oči Daphne a Freda ale to je zanedbateľná vec. Jeden z rozhodne veľmi dobrých Scooby-Doo filmov. Veľmi chválim. A asi nikdy nezabudnem na scénu s tou sovou, keď Scooby vypleštil tie oči, to som naozaj vybuchla smiechom. Ešte teraz sa tomu smejem popod fúz. Nezabudnuteľná scéna. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

První a zároveň jediný filmový Scooby-doo jaký jsem kdy viděl. A hned je to pecka. Seriál jsem nikdy moc neprožíval ale poměrně rád jsem na něj koukal. Tohle je ale něco u čeho se pobaví i dospělý, nečekejte pohádku plnou veselých barviček, tohle je takový horor pro děti. Pár fakt strašidelných scén(samozřejmě pro ty menší) se najde. Já jsem se jako menší(film jsem viděl poprvé tuším v roce 1999) tak jsem se i bál. Každopádně je to delší a LEPŠÍ díl seriálu. A jedna z mých nejoblíbenějších pohádek před rokem 2000. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Než schrastím všechny díly seriálu (seriálů), poohlédl jsem se i po samostatných filmech a jako první padla volba na případ odehrávající se na „ostrově zombií“. Jak už jsem poznamenal, animované zpracování Scooby-Doo se mi líbí víc, než to zfilmované, takže jsem zavzpomínal na dávné dětství, kdy jsem si to coby dítě užíval a nechal se i po letech vtáhnout do humorného děje. Nejvíc si mě kromě hlášek získala samotná hudba Stevena Bramsona a spol. I ona dopomohla k navození slušné hororové atmosféry. Samozřejmě nesmím opomenout ani prostředí močálů, plantáží feferonek a kupodivu mi absolutně nevadila přítomnost „zombíků“. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (3)

  • V tomto filme šoféruje "The Mystery Machine" po prvý krát niekto iný ako Fred. (riso677)
  • Film je venovaný Donovi Messickovi, ktorý ako prvý prepožičal svoj hlas postave Scooby Doo. (riso677)
  • Natočené podľa nedokončenej epizódy série Swat Kats (1993) od Glenna Leopolda s názvom "The Curse of Kataluna". (riso677)

Reklama

Reklama