Hrdinami tejto rodinnej drámy sú staršia žena, ktorej dospelé deti vedú svoj vlastný život a priveľmi sa o matku nestarajú a problémový chlapec z ústavu pre delikventnú mládež. Keď sa žena od svojho suseda dozvie o jeho synovcovi, ktorý vyrástol v sirotinci a už odmalička sa potýkal so zákonom, zahorí túžbou pomôcť mu. Keď sa dozvedá, že chlapec by z ústavu mohol odísť, keby mal kam, rozhodne sa vziať si ho k sebe. Vzájomný kontakt týchto dvoch odlišných ľudí začina meniť ich vlastné svety... (oficiální text distributora)

2Pac

Priemerne natoceny a zahrany televizny film, ktory som si pozrel hlavne kvoli ucasti Ellen Burstyn, ktoru by ste mali poznat vdaka uzasne zahranej ulohe v Rekviem za sen. ()

maciii

Příjemná civilní pohádka o tom, jak sirotek ke štěstí a plnému žaludku přišel. Postava Ellen Burstyn byla na starou babku extrémně sympatická, stejně tak roztomilý humor a nevtíravé vtípky, které u mě nakonec zvítězily nad poněkud otřepaným a naivním příběhem. ()

clubland

Nemozem povedat, ze by sa jednalo o priemerny film. Podla mna je podpriemerny, suchy humor, chabe herecke vykony, humorne situacie na sposob prepadnuteho kresla... Cakal som viac. ()