poster

Kicking and Screaming

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1995, 96 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $718,490Tržby Celosvetovo $-(29.9.2009)

 • est
  ***

  Zpětně kompatibilní s Reality Bites. Já myslím že i Baumbach se snaží "to do nothing for a while". Jeho přístup k filmům je mi vzdálený i když sympatický. Lost middle intellectual class. A když už nic, alespoň se dozvíte jak rozesmát boha.(23.1.2011)

 • Davered
  ***

  Tak jako jeho hrdinove, i samotny film je nesmirne nevyzraly, mladicky, a to v dobrem i zlem. Naladit se na vlnu toho vsemozneho tlachani a veskrze nesympatickych postav (predevsim Eigemanuv Max je vylozene na pest) trva a i hodne silny, horkoskladky zaver (kolik jinych filmu konci flashbackem?) tak dozniva spis s odstupem casu. Zalezitost pro opakovana zhlednuti.(29.7.2016)

 • Rob Roy
  ****

  Baumbach je asi moje krevní skupina. Po nedějovém Greenbergovi jsem si dal tohle opět nedějové poškolské plácání se na místě a zas mě to dostalo. Navíc se tu odkazuje na ČR a Prahu víc než v jakémkoli jiném americkém filmu. -- Anotace a komentář uživatele honajz je k úplně jinému filmu.(2.2.2012)

 • honajz
  ****

  Tenhle absurdní humor mám rád od dob, kdy ho jeeště dělali bratři Wilsonové. Přitom pod vší tou absurditou je vlastně psychologicky dobře pojatý rozporuplný vztah úspěšného otce a méně úspěšného syna. Jinak jsem neviděl už dlouho tak dobře natočené záběry z kašírovaných fotbalových zápasů.(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace