Harry Hamlin a Lisa Rinna sú manželia. Zdá sa, že Cameron a Joanna Thomas majú spolu perfektný život - sú zosobášení už pätnásť rokov a majú dvoch dobre vychovaných synov. Po tom, čo je Joanne svedkom Cameronovho stretnutia s inou ženou, porozpráva sa s ním o tom. On sa prizná, že má aféru, ale v skutočnosti je jeho sexuálny apetít neovládateľný - od internetových porno stránok až ku krátkym aféram s úplne neznámymi osobami. On nakoniec podstúpi terapiu kvôli tejto potvrdenej závislosti a manželský pár sa pokúsi zachrániť ich manželstvo. (oficiální text distributora)

Smok

Nie moc záživná dráma o rodine, ktorej hlava má trošku problémy s vernosťou, ale ako uvedomelý a inteligentný muž sa ich rozhodne riešiť. ()

Sidon

Vcelku tuctové rodinné drama, které se roztáčí kolem manželovy závislosti na sexu. Nic objevného, ale zdejší histericky negativní hodnocení nechápu. ()

genetique odpad!

Nuž, občas narazím v telke aj na takúto kravinu. Počas plánovaných vyhrotených scén sa mi od trápnosti hereckých výstupov a scenára hrnul úsmev do tváre. 10%. ()