Reklama

Reklama

Naesarang ssagaji

  • Jižní Korea 내 사랑 싸가지 (více)
Komedie / Romantický
Jižní Korea, 2003, 95 min

Obsahy(1)

Mladá dívka Ha-yeong se rozejde se svým přítelem na 100 výročí trvání jejich lásky. Což asi nikoho nepotěší. Tak jde naštvaná a zmatená domů. Když náhodou kopne do prázdné plechovky trefí do hlavy muže v luxusním autě, který nabourá do stěny a poškrábe si lak. Jelikož je studentka a nemá na opravu auta, mladý muž Hyeong-jun sepíše smlouvu, že bude pro něho otrokem po 100 dní, čímž zaplatí škodu. Jenže ze začátku, si chlapec užívá a v obou se začnou rodit city, který vyústí v pravou lásku. (BUD-SFIS)

(více)

Recenze (31)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Nevím, nevím, jestli zrovna Jae-won Kim, jak ho prezentují, by podlamoval dívkám kolena (myslím, že v Jižní Korei na to mají jiného borce, viď Bi? :-D), ale tak budiž, sem tam se totiž zablýskne jeho roztomilost... Začátek ujde, máme vztah pán + otrok -> zamilovaní; jednoduchá chemická reakce, ani dočíslovat se nemusí. Občas příjde moment, kdy se zamějete. Jenomže druhá polovina filmu. O čem to bylo? Jaký to mělo smysl? A vůbec?! Trochu zbytečný film, řekla bych. Ale pokud nemáte co dělat, nemáte "nastudované" asijské romatické komedie a chce se vám spát, tak proč ne - lepší než pohádka na dobrou noc. Jen ten usoplenej začátek je pěkně nechutnej. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Postrádá to nějaký spád, akci nebo cokoliv zajímavého. Nápad nechyběl, ale nejlépe zpracovaný rozhodně nebyl. Mám pocit, že jsem se dívala na ukázky, které se mě nijak nestačily dotknout. Trocha humoru tu sice je, ale že bych se zasmála více než dvakrát? Některé vtipy jsou navíc dokonce laciné a ohrané. Soundtrack je podle mně také dost odfláknutý..na to u korejských fimů fakt nejsme zvyklí. Ji-won Ha mám ale moc ráda a Kim Jae Won také nehraje špatně. Proto ty 3*. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

I když je Ha Ji-won moje velká oblíbenkyně, tak u tahle střeštěný romantický komedie musim říct, že je mírně řečeno chabá a to hlavně kvůli hodně slaboučkýmu ději, kterej je občas jak nějaká groteska a do toho se ještě montuje dost nesympatickej Kim Jae-won, kterej se navíc po celej film chová jak totální vymatlanej retard. Nebýt Ha Ji-won, na kterou bych moh koukat furt, tak by to byla asi velká nuda, ale s ní mi to ani moc nepřišlo, nicméně to objektivní kvality filmu moc nezvyšuje ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to celkom dobrá romantická komédia. Má dosť dobrý príbeh o študentke, ktorá nechtiac spôsobí menšiu škodu na aute namysleného mladíka, čo on len tak nenechá a tak podpíšu zmluvu, aby mu to splatila a urobí z nej svojho otroka, ale časom si k sebe začnú nachádzať cestu. Spracovanie je na tom dobre, film väčšinu času funguje ako komédia, čo sa mu darí už od úvodu, dejovo je to v rámci žánru dostatočne zaujímavé s viacerými vydarenými situáciami, čo filmu vydrží dlho. Na moje prekvapenie, ale v tomto prípade ma to teší tu samotná romantika nemá až tak moc priestoru, získa ho až v poslednej tretine, čo ma už až tak moc nezaujalo, film funguje len v tej komediálnej rovine, ale nemám s tým väčší problém, bez problémov sa na to pozerá aj potom. Hlavným problémom romantiky v tomto filme je mužská postava hlavnej dvojice, tomuto typu človeka sa ani nedá fandiť a preto to nejde ani ich vzťahu. Ale v rámci komediálneho žánru je zase táto postava úplne ideálna, takže tam ma baví. Čo sa týka humoru, tak je ho tu plno, síce ho netvoria nejaké originálne a výrazne vtipné situácie, niektoré sú dokonca dosť nechutné, hlavne tá v triede v prvých minútach, to si mohli odpustiť, ale inak je to správne bláznivo podané, takže väčšinu času som mal z humoru dobrý pocit. Herecké obsadenie je veľmi dobré, hlavným kladom filmu je bezpochyby Ha Ji-won, ktorá je ako vždy skvelá a baví v každom zábere, ale aj Kim Jae Won hrá postavu namysleného mladíka dobre. Réžia a technická stránka sú výborné, v rámci žánru úplne ideálne. Nebyť Ha Ji-won, tak by som hodnotil o niečo horšie, ale podobné úlohy jej idú skvelo a aj celkovo je to slušná zábava, príjemná romantická komédia. 72% ()

tombac 

všechny recenze uživatele

I kdyby Ha Ji-won nahazovala tisíc teatrálních šklebů, zvracela a permanentně se šťourala v nose a na zadku, vezmu ji na milost. Mám zkrátka pro tuhle slečnu se zlým pohledem slabost. Těch pár nechutností, poněkud více ksichtících scén, přiblblá zápletka a chybící chemie mezi kočkující se dvojkou se dají přežít, poněvadž 100 dnů s panem Arogantem mají místy docela šmrnc a i ta čistě romantická linie neurazí. Jen tu úvodní scénu s kantorem si mohli tvůrci odpustit. Blééé! 5/10 ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama