Choi Mi-ja je 32letá stará panna, která žije v domě se svou matkou, dvěma pratetami, ovdovělým strýcem a jeho synem, který se nikdy neoženil. Mi-Ja dostane ale příležitost dabovat japonský hororový film a této příležitosti se ráda zhostí. Jenomže se zamiluje do nafoukaného producenta Ji-Hyuna, který má celý projekt na starosti. On ji ignoruje, ale ona věří, že mezi nimi je určitá chemie. I přesto, že by se mohla ztrapnit, Mi-ja je odhodlána najít si pravou lásku stůj co stůj! (Zíza)

sniper18

Je to dosť dobrá romantická komédia. Má celkom dobrý príbeh o žene v strednom veku, ktorá vôbec nie je spokojná so svojim životom, nikdy nezažila pravý vzťah so všetkým, čo k tomu patrí, stále býva so svojou rodinou a navyše jej chýba aj práca. Ale všetko sa zmení, keď dostane možnosť robiť dabing pre jeden japonský horor a zapáči sa jej producent, ktorý má nad tým zodpovednosť a síce jej prítomnosť mu vadí, ale ona aj napriek tomu verí, že medzi nimi niečo je a tak urobí všetko preto, aby si ho získala. Spracovanie sa mi páči, dej ako celok tu síce nepôsobí až tak zaujímavo, ako by mohol a napríklad mi bolo úplne jedno, či hlavné postavy vytvoria pár, ale v konečnom dôsledku mi to neprekáža, keďže iných kladov je tu nespočet. Chválim výborne podanú hlavnú hrdinku, bavili ma aj všetky tie jej snahy získať mužovu pozornosť, celé sa to nesie vo vydarenej atmosfére a veľkým plusom je aj to príjemné hravé prevedenie, takže každý chvíľu sa tu nájde nejaká skvelá scéna alebo moment. Len trochu zvláštne na mňa pôsobia scény s jej rodinou mimo hlavné deja, hlavne tá línia s trojicou starších žien ma vôbec nezaujímala a miestami mi to už prišlo aj celkom rušivé, no pravým opakom sú scény s jej príbuzným v banke, to sa vydarilo. Takže čo sa týka jednotlivých žánrov, po romantickej stránke nie je až tak o čo stáť, ale v tomto prípade tvorcovia stavili na humor a to im vyšlo, bavil som sa viac než dobre. S hereckým obsadením som pomerne spokojný, zábavná Ye Ji-Won v hlavnej úlohe, Ji Hyun-Woo síce trochu zaostáva, ale svoj účel aj tak splní, problémom sú skôr niektoré vedľajšie postavy, pretože možno bez polovice z nich by som sa kľudne obišiel, ale nemajú až tak moc priestoru, aby mi to výraznejšie vadilo. Réžia a technická stránka sú na tom dobre, na žánrovú špičku to rozhodne nemá, ale vizuálna stránka, atmosféra a aj to hravé prevedenie stále zaisťujú slušný nadpriemer. Takže som dosť spokojný, bavil som sa veľmi dobre a určite si to ešte pozriem. 74% ()

matini

Musím se přiznat, že jsem se chvílema docela nasmála. Nebyla to sice taková klasická romantická komedie, ale mělo to něco do sebe. Ač byla hlavní hrdinka trošku střelená, nakonec jsem si ji oblíbila a přála jsem jí, aby jí to vyšlo. A jak to tak v romatických komediích bývá... vyšlo to. ()

Lacike

Potom, co som si pozrel skvelu komediu od tohto rezisera Detective K som cakal podobnu pecku a vysledok je velke sklamanie. Hlavna hrdinka je neskutocne otravna a humor je neznesitelny. Taky ten blaznivy typ humoru, kedy sa kazdu chvilu niekto pitvori a na mna to pôsobi trapne. A ani romanticka linia ma uz vôbec nezaujala, takze som z toho velmi sklamany az otraveny. Snad ďalší film tohto rezisera bude tak skvely ako Detective K a nie ako tato priblbla sracka. 2/10. ()