Reklama

Reklama

Do hlavní dějové linie jsou zasazeni tři profesionální odstřelovači. Hartman – odstřelovač policejní jednotky. Ching – bývalý policista uvězněn za nešťastné zabití rukojmí při akci. A poslední je nováček u policejních sborů OJ. Ching dává za vinu Hartmanovi, že byl uvězněn a jakmile ho propustí z vězení pokouší sabotovat Hartmanovu práci a hlavně chce nasimulovat událost, kvůli které byl uvězněn. Aby získal Hartmanovu pozornost jako rukojmí použije jeho dceru. Do toho se přídává OJ, jehož vzorem je právě Hartman, a tak se všichni tři pouští do strhujícího souboje odstřelovačů v hongkongských ulicích. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (37)

mysiak 

všechny recenze uživatele

Ako je už v komentároch uvedené, problémom Odstrelovača je množstvo podobných postáv, z čoho môže mať neznalec takýchto filmov rozhodne veľký guláš...ale na druhú stranu je to aj vynikajúco zvládnutý film, či už po technickej stránke - konečne sa naučili používať americký štýl kamery, aj dejovo, aj akčne...oplatí sa vidieť, len treba pristúpiť na pravidlá hry filmu ()

Adrian 

všechny recenze uživatele

Macho HKG grande...Film, ktory mal byt uvedeny do kin este na jar 2008, ale vdaka sexualnemu skandalu Edisona Chena bol nasledne producentami prestrihnay, postava Edisona co najviac redukovana (a je to miestami citit) a premiera rok pozdrzana. Vysledny produkt je fancy akcia, kde Dante Lam hodne odkukuje od svojich (zapadnych) kolegov (Misa Bay, Martin Campbell a spol) a pribeh, ktory je vacsinou usmevny, ked sa snazi byt vazny. Popova, nenarocna jednohubka ()

Reklama

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Skvěle natočený film, jehož délka 80 minut ovšem nedává divákovi moc čas se rozkoukat, nebo se identifikovat s postavami. Celkově se mi postavy dvou mladých sniperů dost pletly, i když pak pomohlo, že postava toho kladného není skoro celý film k zahlédnutí. Jinak pod touhle 80ti minutovou zkratkou, kterou producenti sestříhali kvůli jednomu nezbednému herci, je pohřbený skutečně parádní, nejméně 120ti minutový příběh, který bohužel zůstal na podlaze střižny. Škoda. Doufejme, že někdo časem udělá director's cut . ()

Kordus 

všechny recenze uživatele

Diky znacnemu vystrihani Edisona Chena z filmu doslo k bizarnimu ukazu - ve filmu neni vlastne zadny kladny hrdina, ktery by tahnul dej. Vetsinu filmu si tak pro sebe krade zaporak, coz sice neni na skodu, ale je to nezvykle a je poznat, ze puvodne to tak byt nemelo. Dante Lam si opet hraje se zajimavymi vizualy, kterymi me okouzlil uz u predchoziho pocinu The Beast Stalker, film odsypa a nenudi, takze Shit keca a pointa je docela prekvapiva. Ale stejne bych rad videl tu puvodni verzi... ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Souboj elitních sniperů ve městě, jo zní to moc pěkně, ale konečný zpracování už je horší, příběh je neucelenej a tim pádem roztahanej a nudnej a postavy se mi celkem silně pletly, takže sem většinou nevěděl kdo kde co zrovna dělá a navíc ani sniperská akce neni kdovíjak hustá a to je to to nejlepší, co se tady dá sledovat. 2,5* ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama