• Martin741
  **

  Originalitu videl scenarista k tomuto filmu asi tak naposledy v roku 1979, a aj to len letmo. Lebo posadit dvoch kovbojov do velkomesta a sledovat ich osudy ....... no neviem, neviem. Obaja herci, ako Sutherland a Harrelson predviedli len minimum, ale Harrelsona si viac pamatam, pretoze hral v Takovi Normalni Zabijaci. 64 %(25.5.2013)

 • Lukoye
  *

  Velice zvláštní komedie. Je to asi profesionální deformace, ale prostředí ilegálních přistěhovalců, vykořisťování jich špatně nebo vůbec placenou prací a jejich vraždění mi nepříde jako moc vhodné podloží pro komedii. Film mi příjde nesourodý a nečitelný. Dlouho jsem se neorientoval v tom o jaký typ filmu půjde. Na komedii je to moc akční a nudně vyšetřující, až na pár hodně ztřeštěných scén typu Zoolander nebo Pretty woman. Nic originálního tam není. Párek buranských kovbojů z Nového Mexika, kteří přijíždí do New Yorku najít svého kamaráda. Z velkoměsta jsou strašně vyplácaní, což je dost nevěrohodné, hlavně v podání Harrlesona. Příběh je hodně slabý a záporáci k smíchu. I když Sutherland ukazuje jak skvělý herec je. Film není špatný ale on je jediným bodem, kvůli kterému se na to dá koukat. Tahle dvojice se dle mého názoru moc k sobě nehodí. Koukat pouze v případě, že jsem celý den dělali monotóní práci a mozek máte vypnutej už od odpoledne.(9.1.2004)

 • Hopper
  **

  Taká nič moc komédia, ktorá sa pomaly potáca od titulných k záverečným titulkom. Harrelson, ktorý je v partii za blbca ("veľký šéf") je otravný ako boľavé zuby a Sutherland je síce umiernenejší, ale veľmi do tohoto filmu tiež nezapadne. Samozrejme všetko dopadne tak, ako má, ale len kvôli tomu by som film určite nepozeral.(11.3.2005)

 • `barocco
  ****

  Dej nevynika sice nicim osobitnym ale dvojica Woody Harrelson a Kiefer Sutherland behajuca po modernom New Yorku v klasickom kovbojskom obleceni dava tomuto filmu zdravu davku recesie ktoru si treba len vychutnat. Navyse Woody Harrelsonovo cislo s flasou v prepychovom hoteli je excelentne, tak schuti som sa uz davno nezasmial. Priemerna komedia ktora ma zopar skutocne vydarenych scen...(31.12.2009)

 • gudaulin
  **

  Problémem tohohle snímku je, že jde o k uzoufání průměrnou záležitost s předvídatelnou zápletkou i koncem, kdy po celou dobu máte pocit, že tohle všechno už jste někde viděli - a ne jednou. Podobné filmy s průměrným scénářem obvykle staví na charisma hlavního hrdiny nebo ústřední dvojice, ale i když netvrdím, že Harrelson a Kutherland hrají špatně, výsledkem je dílko, které se vám za několik hodin vykouří z hlavy a žádné stopy po sobě nenechá. Celkový dojem: 45 %.(16.11.2007)