• Lukoye

Velice zvláštní komedie. Je to asi profesionální deformace, ale prostředí ilegálních přistěhovalců, vykořisťování jich špatně nebo vůbec placenou prací a jejich vraždění mi nepříde jako moc vhodné podloží pro komedii. Film mi příjde nesourodý a nečitelný. Dlouho jsem se neorientoval v tom o jaký typ filmu půjde. Na komedii je to moc akční a nudně vyšetřující, až na pár hodně ztřeštěných scén typu Zoolander nebo Pretty woman. Nic originálního tam není. Párek buranských kovbojů z Nového Mexika, kteří přijíždí do New Yorku najít svého kamaráda. Z velkoměsta jsou strašně vyplácaní, což je dost nevěrohodné, hlavně v podání Harrlesona. Příběh je hodně slabý a záporáci k smíchu. I když Sutherland ukazuje jak skvělý herec je. Film není špatný ale on je jediným bodem, kvůli kterému se na to dá koukat. Tahle dvojice se dle mého názoru moc k sobě nehodí. Koukat pouze v případě, že jsem celý den dělali monotóní práci a mozek máte vypnutej už od odpoledne.(9.1.2004)

• Hopper

Taká nič moc komédia, ktorá sa pomaly potáca od titulných k záverečným titulkom. Harrelson, ktorý je v partii za blbca ("veľký šéf") je otravný ako boľavé zuby a Sutherland je síce umiernenejší, ale veľmi do tohoto filmu tiež nezapadne. Samozrejme všetko dopadne tak, ako má, ale len kvôli tomu by som film určite nepozeral.(11.3.2005)

Dej nevynika sice nicim osobitnym ale dvojica Woody Harrelson a Kiefer Sutherland behajuca po modernom New Yorku v klasickom kovbojskom obleceni dava tomuto filmu zdravu davku recesie ktoru si treba len vychutnat. Navyse Woody Harrelsonovo cislo s flasou v prepychovom hoteli je excelentne, tak schuti som sa uz davno nezasmial. Priemerna komedia ktora ma zopar skutocne vydarenych scen...(31.12.2009)

Dosť matný, mútny, nezaujímavý a ťažko viditeľný buddy movies (o 5 rokov starší Renegáti s taktiež Kieferom Sutherlandom ma bavili viac). Snímka sa pomerne márne snaží zatiahnuť typickú odľahčenú atmosféru 80. rokov do podstatne odlišnejších deväťdesiatych. Kiefera mám vcelku rád, Woodyho menej, ale napriek tomu skonštatujem, že tí dvaja sa našli a že im to spolu ladí. Občas toto putovanie kovbojov veľkomestom chytí tempo a nie je to žiadna vyložene stupídna zábavka. Príjemné - ale stále iba ničím originálny priemer.(30.10.2004)

• gudaulin

Problémem tohohle snímku je, že jde o k uzoufání průměrnou záležitost s předvídatelnou zápletkou i koncem, kdy po celou dobu máte pocit, že tohle všechno už jste někde viděli - a ne jednou. Podobné filmy s průměrným scénářem obvykle staví na charisma hlavního hrdiny nebo ústřední dvojice, ale i když netvrdím, že Harrelson a Kutherland hrají špatně, výsledkem je dílko, které se vám za několik hodin vykouří z hlavy a žádné stopy po sobě nenechá. Celkový dojem: 45 %.(16.11.2007)