• Fr

,,CO BUDEME DĚLAT? TO TU SVATBU ZRUŠÍME?...“ /// Takže nám chlapáci přestali vopravovat a začali řešit ženský (ovšem místo bodovýho hodnocení jsou na pořadu vztahy!). Hlavní je pak vztah slovenský zlatokopky k Milanovi. Mělo by to bejt asi vtipný, ale kromě chlapskejch akvabel se mi huba nekřiví. Komedie bez humoru – prostě česká rychlokvašáková filmařina, který stačí k celovečeráku dva banální nápady. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chlapská akvabela. 2.) Chci bejt ženská zlatokopka. 3.) Zoufale se nudím. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.6.2017)

• kingik

Čtyřčlenná parta montérů z Nymburku, která před časem chodila spravovat ženské duše po kvartýrech, stále táhne za jeden provaz. Nyní parťáci ale usoudili, že manželství jejich kamaráda Jana (David Novotný) je ohroženo jeho zálety v ženských domácnostech, kam mužská noha nevkročila, tudíž bude lepší, když opravárenské činnosti nadobro zanechají a dál se budou věnovat činnostem pro milostné vztahy méně nebezpečným, třeba synchronizovanému plavání. Z členů party do bazénu za akvabely nevlezl pouze Milan (Bolek Polívka), který měl plné ruce práce s rozvodem se svojí bývalou hezkou ženou, za kterou musí na Slovensko, aby dostál svému zásnubnímu slibu, který dal své škaredé partnerce. Ale ještě je zde milionové dědictví po zesnulé osamělé ženě z prvního dějství, které může být značně motivační, parta jej ale získá, jen když zachová svoji firmu. Je fajn, že scenáristovi a režisérovi Tomáši Svobodovi se podařilo udržet hereckou partu z jedničky i po dvou letech pohromadě, nicméně to k velkému zábavnému výkvětu na poli komedie nevedlo.Osvěžující je obsazení paní Zdeny Studénkové do role zákeřně vypočítavé ženy, ta je stále šik, ostatní herci se museli přizpůsobit slabému scénáři, který vytrvale střídá dvě dějové linie, na víc se film nezmůže. Filmu chybí stěžejní a neotřelý nápad, který jednička měla. Tentokrát jen divák tráví zbytečný čas u bazénu, kde probíhá smíšený trénink akvabel, to se střídá s dějovou linkou, v níž Milan se svým nevlastním synem Kryštofem (Lukáš Latinák) cestují, popřípadě vymýšlejí, jak chytře převézt Zdenu Studénkovou, aby podepsala rozvodové papíry. Ubylo hlášek, erotika žádná, vysušený až trapný scénář úsilí hodně zmařil, vše blbé jen podtrhl. Těm, co neviděli jedničku, bude nějakou chvilku trvat, než se v staronových postavách zorientují, nebudou hned třeba vědět, co jednotlivé postavy charakterizuje, třeba že Jakub Davida Matáska je gej a další, i když je to celkem irelevantní. Chybějící vtip se doháněl leckdy dost urputně, za tímto účelem se nasadilo duo Jehovistů, které vytrvale nabádá nové adepty do svých řad. Nebylo to vůbec vtipné, jen trapné a trapně zahrané. Milan se dostane po infarktu do nebe a rozmlouvá se zesnulou paní Junkovou. K čemu tahle příšernost?! O vtip se pokoušeli všichni, jenže prostě nic nevycházelo. A zvláštní bylo i to, že na Jana jeho žena (Zuzana Norisová) žárlila, když chodil po ženských domácnostech, cožpak ale akvabely nepředstavují žádný svod? Film má svých několik vrcholků, nicméně je slabě napsaný a zrežírovaný, a ve velké míře ztratil ze své komediální svěžesti, kterou jednička vládla. 4/10(29.7.2017)

I já si myslím, že vtip už uzrál a dvojka je proto ještě o maličko lepší. Pročež snížím hodnocení jedničky na 3, abych dvojce dal 4. Protože na mě tenhle film funguje. I když Novotný není můj idol, Polívku mám za zpiťana a Holubovou filmově nemusím. Asi zásadní je scénář - je to sice ptákovina, ale tenhle styl vyprávění se mi líbí. Nejslabší je Studenková a její role. Je tam pár míst, kde jsem se dost nasmál.(13.6.2017)

• Big Bear

Uh, asi to budu já koho bude na áru nahazovat Klepl po infarktu a to z téhle čiré hrůzy. Jestli se na předchůdce dalo jakž takž koukat, pak na tohle už nikoliv. Scénář naprosto o ničem, dokonce Novotný, který umí udělat prču v čemkoliv se tady neměl čeho chytat i když se snažil sebevíc. Nevím, ale neustálé pobíhání po Nymburce v plavkách mi nijak vtipné nepřišlo. Nebylo tam vtipné vlastně vůbec nic. Čistých 104 minut zmařeného času. Nad současnou českou komedií dělám velký kříž. Místo koukání na tohle jděte raději umýt koupelnu, vysát nebo uklidit nádobí z myčky... Fakt to strávíte prospěšnějším způsobem. A budu trestat. - ODPAD !(24.7.2017)

Podle mě lepší než první část. Humor byl o hodně lepší a příběh neměl chybu. Akce tam taky bylo dost, takže za mě úspěch.(10.6.2017)

O dost lepší než první film a největším plusem je to, že tentokrát je to celkově takové přirozenější. Příběh působí funkčně, což u předchozího filmu bylo na míle vzdálené. Partička kamarádů vypada sehraněji, uvěřitelněji. Humor je tentokrát umírněnější, ale zábavný i pro mně. Celkový dojem z toho jsme měl takový vysloveně příjemný, že to bylo fajn sledovat. A taky mi k tomu seděla podkresová hudba, která zůstala nad stejná s půvdním filmem. Možná jen škoda, že je to vystavené na předchozím filmu až moc a některé věci, bez znalosti předchozího filmu nedají divákovi ten správný smysl. Makak tady řádí snad ještě více než v prvním filmu + ono duo se Strážnou věží. Taky v tom je par věcí, které mi nesedly, ale to tentokrát nebudu řešit,protože jsem se u tohoto filmu přijemně odreagoval a pobavil.(21.8.2017)

• malylada

No tohle se hodně minulo s jedničkou. Tentokrát je to koukání na slepenec nudných scén, pramálo vydařených vtipů a především odpudivých herců. Nic proti tomu nemám, ale je celkem smutné vidět těžkotonážní Zuzku Norisovou. Tentokrát to s hodinovými manžely nemá nic společného a vyloženě se film pokouší vytěžit cash z předchozího dílu. Nad většinou scén jsem kroutil hlavou, než se usmíval a docela jsem si přál, kdy to skončí. Slabota......3/10(22.12.2016)

Tady to je zase přehlídka lidské malosti. David Novotný je bůh.(19.8.2017)

• maverick10

Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!(25.5.2017)

• LadyPupu

Za scénář a režii vzkazuji autorovi jediné - na ruce nasrat a týden k vodě nepustit.(11.7.2017)

• zette

Ze po uz tak spatne jednicce bude natoceny druhy dil, to uz chce hodne odvahy... I vtipy zde vypravene pusobi strasne plose, spatny scenar, herci nemaji co hrat. A ac mam Babcakovou celkem rad, uz me zacina celkem nudit, hraje porad dokola to same. Uplne zbytecny film. Svobodova dosavadni tvorba je zoufala a v mych ocich bych sotva hledal horsiho ceskeho rezisera.(27.8.2017)

• bourec

Ještě slabší než ten první manžel,a když si vzpomenu na film Jak se zbavit nevěsty,tak se nedivim,že ten film má takovouhle úroveň.Svoboda je totiž břídil,a timhle se řadí snad k Troškovi.Nesnesitelnej Novotný,děsná Norisová,úděsná Babčáková,spousty blbejch žvástů,gest,a pramálo vtipu.Slabý.30%.(29.7.2017)

Zdena Studenková i ve svých letech vypadá sakra dobře :)(31.12.2016)

• Master19

Proboha proč? To co stálo v jedničce, pardon v Hodinovém manželovi, zaprd je tu nafouknuto a přesunuto do popředí. Nevtipné, banální a hloupé... Jedna hvězdička za Nymburk, někdy se tam musím jet podívat.(17.6.2017)

• Mrkvič

Prvnímu dílu jsem předpovídal zlidovění, i když měl některé vtipné scény obšlehnuté z jiných filmů. Dvojka nenabízí ale už takřka nic. Pát trochu dobrých hlášek, pár povedených, které byly ale už i v prvním díle, a jinak prázdno. Hlavní hvězda Hodinového manžela, David Novotný, tu trochu ustupuje do pozadí na úkor Polívky a jeho dvou manželek, což je dost nudná dějová linka (a takřka jediná). Deprese, akvabely a získání dědictví měly být tou nosnou příběhovou linií.(14.9.2017)

Schopná, plnohodnotná dvojka, ktorá dosahuje kvalít jednotky, dá sa perfektne zabaviť, hrdinovia riešia nové problémy, nové životné situácie, nezachádza sa do trápnosti a ubehne to pomerne rýchlo. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(8.1.2017)

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

• carlos 2010

Tak toto bol vážny prúser. Toľko dobrých hercov a taký úbohý scenár. Infantilná kravina!(15.7.2017)

• sator

hm...snad jen Babčáková...(19.5.2017)

• M.i.k.e

hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5