Komentáře uživatelů k filmu (72)

 • Fr
  *

  ,,CO BUDEME DĚLAT? TO TU SVATBU ZRUŠÍME?...“ /// Takže nám chlapáci přestali vopravovat a začali řešit ženský (ovšem místo bodovýho hodnocení jsou na pořadu vztahy!). Hlavní je pak vztah slovenský zlatokopky k Milanovi. Mělo by to bejt asi vtipný, ale kromě chlapskejch akvabel se mi huba nekřiví. Komedie bez humoru – prostě česká rychlokvašáková filmařina, který stačí k celovečeráku dva banální nápady. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chlapská akvabela. 2.) Chci bejt ženská zlatokopka. 3.) Zoufale se nudím. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.6.2017)

 • dopitak
  ****

  I já si myslím, že vtip už uzrál a dvojka je proto ještě o maličko lepší. Pročež snížím hodnocení jedničky na 3, abych dvojce dal 4. Protože na mě tenhle film funguje. I když Novotný není můj idol, Polívku mám za zpiťana a Holubovou filmově nemusím. Asi zásadní je scénář - je to sice ptákovina, ale tenhle styl vyprávění se mi líbí. Nejslabší je Studenková a její role. Je tam pár míst, kde jsem se dost nasmál.(13.6.2017)

 • Dzeyna
  ****

  Podle mě lepší než první část. Humor byl o hodně lepší a příběh neměl chybu. Akce tam taky bylo dost, takže za mě úspěch.(10.6.2017)

 • malylada
  **

  No tohle se hodně minulo s jedničkou. Tentokrát je to koukání na slepenec nudných scén, pramálo vydařených vtipů a především odpudivých herců. Nic proti tomu nemám, ale je celkem smutné vidět těžkotonážní Zuzku Norisovou. Tentokrát to s hodinovými manžely nemá nic společného a vyloženě se film pokouší vytěžit cash z předchozího dílu. Nad většinou scén jsem kroutil hlavou, než se usmíval a docela jsem si přál, kdy to skončí. Slabota......3/10(22.12.2016)

 • maverick10
  *

  Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!(25.5.2017)

 • PierrevanH
  ***

  Zdena Studenková i ve svých letech vypadá sakra dobře :)(31.12.2016)

 • Master19
  *

  Proboha proč? To co stálo v jedničce, pardon v Hodinovém manželovi, zaprd je tu nafouknuto a přesunuto do popředí. Nevtipné, banální a hloupé... Jedna hvězdička za Nymburk, někdy se tam musím jet podívat.(17.6.2017)

 • LadyPupu
  odpad!

  Za scénář a režii vzkazuji autorovi jediné - na ruce nasrat a týden k vodě nepustit.(11.7.2017)

 • Johnny.ARN
  ***

  Schopná, plnohodnotná dvojka, ktorá dosahuje kvalít jednotky, dá sa perfektne zabaviť, hrdinovia riešia nové problémy, nové životné situácie, nezachádza sa do trápnosti a ubehne to pomerne rýchlo. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(8.1.2017)

 • carlos 2010
  *

  Tak toto bol vážny prúser. Toľko dobrých hercov a taký úbohý scenár. Infantilná kravina!(15.7.2017)

 • bari68
  ***

  No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

 • sator
  **

  hm...snad jen Babčáková...(19.5.2017)

 • M.i.k.e
  **

  hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

 • Hollohlaway
  *

  Další zklamání z českých luhů a hájů. První díl byl sice nic moc, ale tohle je ještě horší. Shluk naprosto imbecilních scének bez hlavy a paty a dialogy házené do prostoru naprosto bez souvislostí. Cca tři vtipy a jediná! příjemná věc , a to krásný akvabely, jinak nic. Upřímně mě zaskočila oplácaná Zuzka Norisová a nešikovný produkt placement.(21.5.2017)

 • Tuzinho
  ****

  Kopu negativních komentářů naprosto nechápu, nenechte se odradit. Já se u této oddechovky parádně bavil, očividně i celé kino dle smíchu. Komedie pobavila, tudíž splnila účel. Děj takový nijaký, ale to se dalo čekat. A za krásu Nymburka jakožto mého rodného města musím dát i tu hvězdu navíc!(26.12.2016)

 • netahlo
  *

  Na tehle zhovadilosti je nakonec nejsmutnejsi fakt, ze z tech "aquabel" mel nejvetsi kozy David Novotny.(23.5.2017)

 • Martrix
  *

  Netuším z jakých peněz je tento film financován, ale tajně doufám, že šlo o výtěžek z nějaké charitativní akce na podporu lobotomizovaných scénáristů, nebo režisérů bez talentu. Prostě z jiných peníz, než těch z fondu na podporu kinematografie. Jinak by totiž šlo o plýtvání nejen časem diváků, ale i zdroji, které mohl použít nějaký talentovaný student třeba na žížalí porno. Podprůměrného Hodinového manžela 2014, "překonává" jeho pokračování ve všech ohledech. Scénář s až urážející prostoduchostí, posouvá postavy dějem bez špetky invence a citu pro vtip. Je to napsané a zrežírované dokonce tak blbě, že ani herci, které humor živí, nedokázali z těch pár okamžiků, kdy tam potenciál pobavit byl, vyprodukovat opravdový vtip. Možná jsem zbytečně krutý, ale vidět tolik dobrých herců, v tak nudném a hloupoučkém filmu...to je frustrující. Pokud někdo něco takového pustí úplně klidně do kin a ještě o Vánocích, dá se to vyložit buď pohrdáním českým divákem, nebo jde o vykalkulovaný počin, kdy se předpokládá, že si vystresovaní a uběhaní lidé, rádi odpočinou u lehké české komedie. Každopádně je to podvod na diváka. Budete oloupeni o peníze za lístek na komedii, která není vůbec vtipná a vlastně ani lehká, protože trvá 104 minut a to je na tu nudu dost brutální stopáž. Vyspěte se raději zadarmo doma. Jednu * dávám jen z úcty k těm nevinným hercům, osvětlovačům, kameramanům, zvukařům... .(22.12.2016)

 • LexBarker
  *

  Nuda v Nymburce...(22.5.2017)

 • dawe787
  ***

  Najlepšie scénky boli pre mňa zo sídliskového bytu v Bratislave: D(17.5.2017)

 • ANTYCHRYST
  **

  Naprosto zbytečné pokračování prvního vtipného dílu. Celej film je v křeči..Vše působí nuceně.. a hlavně je to neskutečna nuda. Vtipu jako šafránu..Tohle se opravdu nepovedlo. Hvězdy za hudební podklad..akvabely..a za píseň od Wohnoutu při závěrečném vystoupení. 30%(8.6.2017)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace