• Fr

,,CO BUDEME DĚLAT? TO TU SVATBU ZRUŠÍME?...“ /// Takže nám chlapáci přestali vopravovat a začali řešit ženský (ovšem místo bodovýho hodnocení jsou na pořadu vztahy!). Hlavní je pak vztah slovenský zlatokopky k Milanovi. Mělo by to bejt asi vtipný, ale kromě chlapskejch akvabel se mi huba nekřiví. Komedie bez humoru – prostě česká rychlokvašáková filmařina, který stačí k celovečeráku dva banální nápady. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chlapská akvabela. 2.) Chci bejt ženská zlatokopka. 3.) Zoufale se nudím. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.6.2017)

I já si myslím, že vtip už uzrál a dvojka je proto ještě o maličko lepší. Pročež snížím hodnocení jedničky na 3, abych dvojce dal 4. Protože na mě tenhle film funguje. I když Novotný není můj idol, Polívku mám za zpiťana a Holubovou filmově nemusím. Asi zásadní je scénář - je to sice ptákovina, ale tenhle styl vyprávění se mi líbí. Nejslabší je Studenková a její role. Je tam pár míst, kde jsem se dost nasmál.(13.6.2017)

Podle mě lepší než první část. Humor byl o hodně lepší a příběh neměl chybu. Akce tam taky bylo dost, takže za mě úspěch.(10.6.2017)

• malylada

No tohle se hodně minulo s jedničkou. Tentokrát je to koukání na slepenec nudných scén, pramálo vydařených vtipů a především odpudivých herců. Nic proti tomu nemám, ale je celkem smutné vidět těžkotonážní Zuzku Norisovou. Tentokrát to s hodinovými manžely nemá nic společného a vyloženě se film pokouší vytěžit cash z předchozího dílu. Nad většinou scén jsem kroutil hlavou, než se usmíval a docela jsem si přál, kdy to skončí. Slabota......3/10(22.12.2016)

• maverick10

Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!(25.5.2017)

Zdena Studenková i ve svých letech vypadá sakra dobře :)(31.12.2016)

• Master19

Proboha proč? To co stálo v jedničce, pardon v Hodinovém manželovi, zaprd je tu nafouknuto a přesunuto do popředí. Nevtipné, banální a hloupé... Jedna hvězdička za Nymburk, někdy se tam musím jet podívat.(17.6.2017)

• LadyPupu

Za scénář a režii vzkazuji autorovi jediné - na ruce nasrat a týden k vodě nepustit.(11.7.2017)

Schopná, plnohodnotná dvojka, ktorá dosahuje kvalít jednotky, dá sa perfektne zabaviť, hrdinovia riešia nové problémy, nové životné situácie, nezachádza sa do trápnosti a ubehne to pomerne rýchlo. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(8.1.2017)

• carlos 2010

Tak toto bol vážny prúser. Toľko dobrých hercov a taký úbohý scenár. Infantilná kravina!(15.7.2017)

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

• sator

hm...snad jen Babčáková...(19.5.2017)

• M.i.k.e

hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

• Hollohlaway

Další zklamání z českých luhů a hájů. První díl byl sice nic moc, ale tohle je ještě horší. Shluk naprosto imbecilních scének bez hlavy a paty a dialogy házené do prostoru naprosto bez souvislostí. Cca tři vtipy a jediná! příjemná věc , a to krásný akvabely, jinak nic. Upřímně mě zaskočila oplácaná Zuzka Norisová a nešikovný produkt placement.(21.5.2017)

Kopu negativních komentářů naprosto nechápu, nenechte se odradit. Já se u této oddechovky parádně bavil, očividně i celé kino dle smíchu. Komedie pobavila, tudíž splnila účel. Děj takový nijaký, ale to se dalo čekat. A za krásu Nymburka jakožto mého rodného města musím dát i tu hvězdu navíc!(26.12.2016)

• netahlo

Na tehle zhovadilosti je nakonec nejsmutnejsi fakt, ze z tech "aquabel" mel nejvetsi kozy David Novotny.(23.5.2017)

• Martrix

Netuším z jakých peněz je tento film financován, ale tajně doufám, že šlo o výtěžek z nějaké charitativní akce na podporu lobotomizovaných scénáristů, nebo režisérů bez talentu. Prostě z jiných peníz, než těch z fondu na podporu kinematografie. Jinak by totiž šlo o plýtvání nejen časem diváků, ale i zdroji, které mohl použít nějaký talentovaný student třeba na žížalí porno. Podprůměrného Hodinového manžela 2014, "překonává" jeho pokračování ve všech ohledech. Scénář s až urážející prostoduchostí, posouvá postavy dějem bez špetky invence a citu pro vtip. Je to napsané a zrežírované dokonce tak blbě, že ani herci, které humor živí, nedokázali z těch pár okamžiků, kdy tam potenciál pobavit byl, vyprodukovat opravdový vtip. Možná jsem zbytečně krutý, ale vidět tolik dobrých herců, v tak nudném a hloupoučkém filmu...to je frustrující. Pokud někdo něco takového pustí úplně klidně do kin a ještě o Vánocích, dá se to vyložit buď pohrdáním českým divákem, nebo jde o vykalkulovaný počin, kdy se předpokládá, že si vystresovaní a uběhaní lidé, rádi odpočinou u lehké české komedie. Každopádně je to podvod na diváka. Budete oloupeni o peníze za lístek na komedii, která není vůbec vtipná a vlastně ani lehká, protože trvá 104 minut a to je na tu nudu dost brutální stopáž. Vyspěte se raději zadarmo doma. Jednu * dávám jen z úcty k těm nevinným hercům, osvětlovačům, kameramanům, zvukařům... .(22.12.2016)

• LexBarker

Nuda v Nymburce...(22.5.2017)

Najlepšie scénky boli pre mňa zo sídliskového bytu v Bratislave: D(17.5.2017)

• ANTYCHRYST

Naprosto zbytečné pokračování prvního vtipného dílu. Celej film je v křeči..Vše působí nuceně.. a hlavně je to neskutečna nuda. Vtipu jako šafránu..Tohle se opravdu nepovedlo. Hvězdy za hudební podklad..akvabely..a za píseň od Wohnoutu při závěrečném vystoupení. 30%(8.6.2017)

<< předchozí 1 2 3 4